Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Multimédia
- Slúchadlá
- Genius HS-M366 slúchadlá s mikrofónom, biela, špuntové, USB Type-C
Genius HS-M366 slúchadlá s mikrofónom, biela, špuntové, USB Type-C
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius HS-M366 slúchadlá s mikrofónom, biela, špuntové, USB Type-Cskladom 311,06 €8,99 € bez DPH

Genius HS-M366 – ľahké slúchadlá pre každodenné počávanie
Ľahký headset Genius HS-M366 do uší, ktorý vám umožní komfortné počúvanie na cestách, pri chôdzi alebo v pohodlí domova. Kombinuje vysokú kvalitu zvuku v prenosnom a pohodlnom designe, takže vám slúchadlá budú robiť spoločnosť, nech už ste kdekoľvek. Káblový headset Genius HS-M366 je ideálny pre každodenné použitie – pri počúvaní hudby, podcastov, audio kníh, prácu alebo hranie hier na mobilnom zariadení. Ovládanie umiestnené na kábli vám uľahčí celkovú obsluhu. Samozrejmosťou je taktiež mikrofón, vďaka ktorému môžete pohodlne robiť hovory. Pre pripojenie slúži konektor USB-C, takže headset je kompatibilný s modernými zariadeniami.
Genius HS-M366 bielyĽahký headset do uší určený pre mobilné telefóny, tablety a notebooky. Ponúka kvalitný zvuk pre počúvanie hudby aj telefónne hovory. Disponuje ovládaním hlasitosti priamo na kábliku a vstavaným mikrofónom. Pripojenie je realizované cez USB-C konektor. Vďaka rotačnému klipu umožňuje pohodlné uchytenie kábla na golier.
Špecifikácia:
| Zvuk: | Stereo |
| Frekvenčný rozsah: | 20 - 20.000 Hz |
| Citlivosť reproduktora: | 103 dB ± 3 dB |
| Typ mikrofónu: | Všesmerový |
| Vstupná impedancia: | 32 ? |
| Pripojenie: | USB-C |
| Dĺžka kábla: | 1.2 m |
| Kompatibilné s: | Windows 7 a vyšší, Android |
| Hmotnosť: | 13 g |
| Farba: | biela |













