Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Multimédia
- Slúchadlá
- Genius HS-M366, slúchadlá s mikrofónom, čierna, 360°rotačný klip, USB Type-C
Genius HS-M366, slúchadlá s mikrofónom, čierna, 360°rotačný klip, USB Type-C
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius HS-M366, slúchadlá s mikrofónom, čierna, 360°rotačný klip, USB Type-Cskladom 58,97 €7,29 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Genius HS-M366 – ľahké slúchadlá pre každodenný posluch
Špecifikácia:
Ľahký headset Genius HS-M366 do uší, ktorý vám umožní komfortný posluch na cestách, pri chôdzi alebo v pohodlí domova. Kombinuje vysokú kvalitu zvuku v prenosnom a pohodlnom designe, takže vám slúchadlá budú robiť spoločnosť, nech ste kdekoľvek. Káblový headset Genius HS-M366 je ideálna pre každodenné použitie – pri posluchu hudby, podcastov, audio kníh, prácu alebo hranie hier na mobilnom zariadení. Ovládanie umiestnené na kábli vám uľahčí celkovú obsluhu. Samozrejmosťou je taktiež mikrofón, vďaka ktorému môžete pohodlne vybavovať hovory. Pre pripojenie slúži konektor USB-C, takže headset je kompatibilný s modernými zariadeniami.
Vďaka rotačnému klipu umožňuje pohodlné uchytenie kábla na límec.
Vďaka rotačnému klipu umožňuje pohodlné uchytenie kábla na límec.
| Zvuk: | Stereo |
| Frekvenčný rozsah: | 20 - 20.000 Hz |
| Citlivosť reproduktora: | 130 dB ± 3 dB |
| Typ mikrofónu: | Všesmerový |
| Vstupná impedancia: | 32 ? |
| Pripojenie: | USB-C |
| Dĺžka kábla: | 1.2 m |
| Hmotnosť: | 13 g |
| Farba: | čierna |
Parametre
VýrobcaGenius
Tovar zaradený v kategóriách















