Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Multimédia
- Slúchadlá
- Genius HS-M910BT, mikrofón, prepínanie skladieb, čierna, 2.0, s nabíjacou krabičkou, šport. typ USB-C
Genius HS-M910BT, mikrofón, prepínanie skladieb, čierna, 2.0, s nabíjacou krabičkou, šport. typ USB-C
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius HS-M910BT, mikrofón, prepínanie skladieb, čierna, 2.0, s nabíjacou krabičkou, šport. typ USB-Cskladom 914,56 €11,84 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Genius TWS slúchadlá HS-M910BT
Na technológii Bluetooth založený bezdrôtový headset poskytuje bohatý zvukový prednes. Nechýba zabudovaný mikrofón a pomocou dotykového ovládania môžete prepínať skladby alebo prijímať hovory. Slúchadlá vydržia na plné nabitie až 4 hodiny prevádzky.
Súčasťou balenia je USB-C kábel a náhradné špunty v 2 veľkostiach.
| Pripojenie: | Bluetooth 5.0 |
| Mikrofón: | Áno |
| Výdrž batérie: | 4 h (300 h v pohotovostnom režime) |
| Kapacita batérie: | 2 x 40 mAh |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 35,8 x 23,7 x 21 mm |
| Hmotnosť: | 8 g |
Špecifikácia puzdra:
| Rozhranie: | USB-C |
| Kapacita batérie: | 300 mAh |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 54,2 x 54,1 x 29,8 mm |
| Hmotnosť: | 34 g |
Parametre
VýrobcaGenius
Tovar zaradený v kategóriách













