Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Multimédia
- Slúchadlá
- Genius HS-M920BT, mikrofón, prepínanie skladieb, biela, 2.0, s nabíjacou krabičkou, šport. typ USB-C
Genius HS-M920BT, mikrofón, prepínanie skladieb, biela, 2.0, s nabíjacou krabičkou, šport. typ USB-C
- TOP produkt
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius HS-M920BT, mikrofón, prepínanie skladieb, biela, 2.0, s nabíjacou krabičkou, šport. typ USB-CSkladom 3 ks14,98 €/ ks12,18 € bez DPH
Špecifikácia slúchadiel:
| Pripojenie: | Bluetooth 5.0 |
| Mikrofón: | Áno |
| Výdrž batérie: | 4 h (300 h v pohotovostnom režime) |
| Kapacita batérie: | 2 x 40 mAh |
| Farba: | biela |
| Rozmer: | 34 × 18,4 × 17,5 mm |
| Hmotnosť: | 8 g |
| Rozhranie: | USB-C |
| Kapacita batérie: | 300 mAh |
| Farba: | biela |
| Rozmer: | 52,7 × 37 × 32,5 mm |
| Hmotnosť: | 34 g |
Stereo slúchadlá Genius HS-M920BT TWS Bluetooth 5.3 sú vybavené LED diódami, ktoré sa rozsvietia počas používania alebo počas nabíjania. Táto funkcia zaisťuje, že si po každom jednotlivom nabití môžete vychutnať viac ako 4 hodiny neprerušovanej hudby alebo hovoru.

HIGH-FIDELITY ZVUK S BOHATÝMI BASMI A REDUKCIOU HLUKU
Tieto stereo Bluetooth slúchadlá poskytujú špičkovú kvalitu zvuku obohatenú o basy, a to všetko v dizajne s redukciou šumu. Môžu sa pochváliť pohodlným strihom, ktorý zaisťuje optimálnu veľkosť na nosenie, a majú inteligentné dotykové ovládanie pre väčšie pohodlie.

SMART DOTYKOVÉ OVLÁDANIE
Bluetooth slúchadlá HS-M920BT sa môžu pochváliť funkciou inteligentného dotykového ovládania, vychutnajte si svoju obľúbenú hudbu pri prepínaní medzi skladbami a nastavovaním hlasitosti, prijímajte prichádzajúce hovory a ukončujte konverzácie s ľahkosťou.

















