Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Multimédia
- Reproduktory
- Genius reproduktor SP-915BT, 1.0, 5W, čierno-šedý, COPILOT
Genius reproduktor SP-915BT, 1.0, 5W, čierno-šedý, COPILOT
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius reproduktor SP-915BT, 1.0, 5W, čierno-šedý, COPILOTskladom 319,20 €15,61 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Genius SP-915BT
Kompaktný bezdrôtový reproduktor s výkonom 5 W, farebným LED podsvietením a pútkom pre ľahké prenášanie. Hudbu možno prehrávať bezdrôtovo pomocou technológie Bluetooth. Integrovaná batéria s kapacitou 1200 mAh zaistí až 6 hodinovú prevádzku. Nabíjanie je ľahké vďaka USB-C portu. Poteší taktiež integrovaný mikrofón pre pohodlné handsfree volanie či komunikáciu s umelou inteligenciou Microsoft Copilot.
Súčasťou balenia je nabíjací USB-C kábel.
Základná špecifikácia:
| Typ: | 1.0, mono |
| Výkon: | 5 W |
| Frekvenčný rozsah: | 180 - 15.000 Hz |
| Veľkosť meniča: | 1?2" |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Dosah: | 10 m |
| Podsvietenie: | Áno - LED |
| Rozhranie: | Bluetooth 5.3 / USB-C (nabíjanie) |
| Kapacita akumulátoru: | 1200 mAh / 3.7 V |
| Výdrž batérie: | 6 h |
| Doba nabíjania: | 2.5 h |
| Vstavané FM rádio: | Nie |
| Podpora pamäťových kariet Micro-SD: | Nie |
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierno-šede |
| Rozmer: | 113.5 x 93.1 x 91.5 mm |
| Hmotnosť: | 319 g |
Parametre
VýrobcaGenius
Tovar zaradený v kategóriách














