Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Multimédia
- Reproduktory
- Genius reproduktor SP-916BT, 6W, svetlé drevo, COPILOT
Genius reproduktor SP-916BT, 6W, svetlé drevo, COPILOT

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius reproduktor SP-916BT, 6W, svetlé drevo, COPILOTskladom 218,22 €14,81 € bez DPH
Genius SP-916BT – drevený design, moderná konektivita
Bluetooth reproduktor Genius SP-916BT, ktorý zaujme dreveným designom a kvalitným zvukom o celkovom výkone 6 W. Je ideálny pre domáce počúvanie aj ozvučenie v kancelárii. Vďaka bezdrôtovému pripojeniu pomocou Bluetooth umožňuje streamovanie hudby zo smartphonu, tabletu alebo notebooku. Čistý a vyvážený zvuk potom poteší vaše ušné bubienky, či už potrebujete audio pre počúvanie hudby, sledovanie filmov alebo videí. Kompaktné rozmery sú vhodné pre umiestnenie do akéhokoľvek priestoru a uľahčujú prenášanie. Drevené prevedenie je nie len elegantné na pohľad, ale taktiež podporuje akustiku bez skreslení. Zabudovaná batéria zvládne až 8 hodinovú prevádzku bez napájania.

Genius SP-916BT
Kompaktný drevený Bluetooth reproduktor so vstavaným mikrofónom a výkonom 6 W RMS.
Jedná sa o elegantný jednodielny reproduktor z borovicového dreva, ktorý kombinuje kvalitný zvuk s praktickými funkciami. Vďaka technológii Bluetooth 5.3 ho ľahko pripojíte k mobilnému telefonu, tabletu alebo notebooku a môžete prehrávať hudbu alebo uskutočňovať hovory cez vstavěný mikrofón.
Reproduktor je vybavený dvomi 2" meničmi s celkovým výkonom 6 W pre čistý stereofónny zvuk a disponuje výdržou až 8 hodín prehrávania pri 40% hlasitosti. Nabíjanie prebieha cez moderný USB-C konektor a v balení nájdete nabíjací kábel.
- Jednodielny Bluetooth reproduktor so vstavaným mikrofónom pre handsfree hovory
- Integrovaná technológia Bluetooth 5.3 s dosahom 10 metrov
- Výstupný výkon 6 wattov (RMS) pre kvalitnú reprodukciu zvuku
- 2× 2" menič s výkonom 3 W zaisťuje čistý stereofónny zvuk
- Vstavaný mikrofón pre hlasové ovládanie a využitie Copilot AI asistenta
- Výdrž batérie až 8 hodín prehrávania pri 40% hlasitosti
- Nabíjanie cez moderný USB-C konektor (kábel súčasťou balenia)
- Kompaktné rozmery 110,7 × 100,5 × 124,6 mm pre ľahké prenášanie
- Prevedenie z prírodného borovicového dreva
Praktické ovládanie a konektivita
Reproduktor ponúka intuitívne ovládanie s tlačidlami pre prehrávanie/pauzu, prechod na predchádzajúcu a následujúcu skladbu. Okrem Bluetooth pripojenia disponuje tatiež 3,5mm audio vstupom (LINE-IN) a výstupom pre slúchaldá.
Vstavaný mikrofón pre hlasové ovládanie
Vďaka integrovanému mikrofónu môžete nie len telefonovať, ale taktiež využívať hlasového asistenta Copilot AI bez nutnosti písania. Stačí sa pripojiť k zariadeniu s podporou Bluetooth a môžete začať komunikovať.
Výkonná batéria a prenosnosť
Vstavaná batéria s kapacitou 1800 mAh pri napätí 3,7 V zaisťuje až 8 hodín prehrávania pri strednej hlasitosti. Kompaktné rozmery a hmotnosť iba 620 g umožňujú ľahké prenášanie reproduktora kamkoľvek.
| Typ: | 2.0, stereo |
| Výkon: | 6 W |
| Frekvenčný rozsah: | 180 - 15.000 Hz |
| Veľkosť meniča: | 2?2" |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Dosah: | 10 m |
| Podsvietenie: | Nie |
| Rozhranie: | Bluetooth 5.3 / 3.5 mm jack/ USB-C (nabíjanie) |
| Kapacita akumulátoru: | 1800 mAh |
| Výdrž batérie: | 8 h |
| Vstavané FM rádio: | Nie |
| Podpora pamäťových kariet Micro-SD: | Nie |
| Materiál: | drevo |
| Farba: | svetlé drevo |
| Rozmer: | 124.6 x 110.7 x 100.5 mm |
| Hmotnosť: | 620 g |













