Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Multimédia
- Reproduktory
- Genius reproduktory SP-HF 500B, 2.0, 16W, hnedý, regulácia hlasitosti, drevené, 40Hz-20kHz
Genius reproduktory SP-HF 500B, 2.0, 16W, hnedý, regulácia hlasitosti, drevené, 40Hz-20kHz
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius reproduktory SP-HF 500B, 2.0, 16W, hnedý, regulácia hlasitosti, drevené, 40Hz-20kHzskladom 357,97 €47,13 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Genius SP-HF500B
Tieto reproduktory Genius SP-HF 500B sú vyrobené z dreva v konfigurácii 2.0, celkovým výkonom 16 W s 3D priestorovým efektom. Vďaka drevu docielite najlepší zvuku s plnými basmi aj zreteľnými výškami. Cez 3.5 mm jack jednoduchšie pripojíte reproduktory k vášmu PC, Notebooku, televízii aj chytrému telefónu. Reproduktory disponujú taktiež vstupom AUX a slúchadlovým výstupom na prednej strane. Ovládanie hlasitosti nájdete na reproduktore pre maximálny komfort.
Súčasťou balení je 3,5 mm audio kábel a redukcia z 3,5 mm jack na USB typu C.
Súčasťou balení je 3,5 mm audio kábel a redukcia z 3,5 mm jack na USB typu C.
Základná špecifikácia
| Celkový výkon: | 16 W |
| Výkon satelitov: | 8 W |
| Citlivosť: | 75 dB |
| Impedancia: | 8 ohm |
| Frekvenčný rozsah: | 40 Hz - 20 000 Hz |
| Diaľkový ovládač | Nie |
| Regulácia hlasitosti: | Áno |
| Regulácia basov: | Áno |
| Výstup: | 1 x slúchadlový výstup |
| Vstup: | 1 x AUX |
| Rozmer: | 110 x 207 x 124,5 mm |
| Materiál: | Drevo |
| Dĺžka kábla satelitov | 165 cm |
| Dĺžka napájacieho káblu | 150 cm |
| Hmotnosť satelitu: | 0,948 kg |
| Celková hmotnosť: | 1,896 kg |
| Farba: | Hnedá |
| Konfigurácia: | 2.0 |
Parametre
VýrobcaGenius
Tovar zaradený v kategóriách













