Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Multimédia
- Reproduktory
- Genius reproduktory SP-HF1200B, 2.0, 36W, hnedé, regulácia hlasitosti, drevené, 40Hz-20kHz
Genius reproduktory SP-HF1200B, 2.0, 36W, hnedé, regulácia hlasitosti, drevené, 40Hz-20kHz
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius reproduktory SP-HF1200B, 2.0, 36W, hnedé, regulácia hlasitosti, drevené, 40Hz-20kHzskladom 770,53 €57,34 € bez DPH
Drevená sada reproduktorov 2.0 s celkovým výkonom 36W vám dopraje najlepší zvuk s plnými basmi a zreteľnými výškami. Pripojenie k rôznym zariadeniam ako počítač, notebook či smartphone sa dá realizovať jednoducho pomocou 3.5mm jack konektora. Na prednej strane reproduktorov sa nachádza slúchadlový výstup, ovládanie hlasitosti a basov.
Súčasťou balenia je kábel RCA na 3,5 mm jack a USB-C na 3,5 mm jack.![]()
| Celkový výkon: | 36 W |
| Výkon satelitov: | 2x 18 W |
| Citlivosť: | 75 dB |
| Frekvenčný rozsah: | 40 Hz - 20.000 Hz |
| Diaľkový ovládač | Nie |
| Regulácia hlasitosti: | Áno |
| Regulácia basov: | Áno |
| Výstup: | 1 x slúchadlový výstup |
| Vstup: | 1 x AUX |
| Rozmer satelitu: | 155 x 270 x 148.5 mm |
| Celkový rozmer: | 310 x 540 x 297 mm |
| Materiál: | Drevo |
| Dĺžka kábla satelitov | 180 cm |
| Dĺžka napájacieho kábla | 150 cm |
| Hmotnosť satelitu: | 1.823 kg |
| Celková hmotnosť: | 3.646 kg |
| Farba: | Hnedá / Čierna |
| Konfigurácia: | 2.0 |
Reproduktory SP-HF1200B majú 36 wattový (RMS) zvukový výstup, perfektný upgrade kvality zvuku pre hudbu, filmy alebo hry.

ŠIROKÁ KOMPATIBILITA PRE AKÉKOĽVEK ZARIADENIE S 3,5 MM AUDIOVÝM KONEKTOROM
Medzi hlavné funkcie patrí 4” menič pre silnejšie basy, 2” výškový reproduktor pre krištáľovo hladké výšky, nezávislé ovládanie basov, výšok a hlasitosti, vstupné konektory a konektory pre slúchadlá a vo vnútri audio káble typu C a 3,5 mm. Skvelý zvuk, dobrý vzhľad. Nenechajte si ujsť.














