Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Multimédia
- Reproduktory
- Genius reproduktory SP-HF1812BT, 2.0, 50W, svetlo hnedá
Genius reproduktory SP-HF1812BT, 2.0, 50W, svetlo hnedá

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius reproduktory SP-HF1812BT, 2.0, 50W, svetlo hnedáskladom 5117,75 €95,73 € bez DPH

Genius SP-HF1812 – drevené reproduktory pre prirodzený zvuk
Výkonné dvojpásmové reproduktory Genius SP-HF1812, ktoré majú štýl a postarajú sa o plnohodnotné ozvučenie v kancelárii aj domácnosti. Sú ideálne pre pracovné aj multimediálne zostavy, hudobných aj filmových nadšencov. Vďakacelkovému výkonu 50 W RMS si užijete kvalitné počúvanie bez kompromisov v každej bežnej miestnosti.Reproduktory Genius SP-HF1812 je možné pripojiť bezdrôtovo pomocou technológieBluetooth 5.3, ale nechýba ani štandardný 3,5mm jack konektor, aby bol set kompatibilný nie len s PC a notebookmi, ale taktiež so smartphónmi, tabletmi alebo TV.
Genius SP-HF1812 Pine Wood
Výkonné dvojpásmové reproduktory s dreveným kabinetom a Bluetooth pripojením pre milovníkov kvalitného zvuku.
Reproduktory Genius SP-HF1812BT s celkovým výkonom 50 W RMS sú navrhnuté pre náročných poslucháčov, ktorí ocenia vysokú vernosť zvuku a nízke skreslenie. Vďaka dvojpásmovému riešeniu s 2" výškovým a 4" basovým reproduktorom ponúkajú vynikajúcu separáciu vysokých a nízkych frekvencií. Okrem krásneho a čistého zvuku je možné výšky a hlboké basy nastaviť podľa osobných preferencií.
Reproduktory SP-HF1812BT poskytujú bezdrôtové pripojenie pomocou Bluetooth 5.3 a taktiež klasický 3,5mm jack konektor, takže ich môžete pripojiť k mobilným telefónom, tabletom, počítačom aj televízorom. Či už počúvate relaxačnú hudbu, pop, klasiku alebo si užívate vzrušujúce filmy a hry, ponorenie sa do krásnych zvukov bude skvelým zážitkom pre vaše uši.
- Drevené Bluetooth reproduktory s výkonom 50 wattov (RMS) pre pripojenie k mobilným zariadeniam, počítačom a TV
- Dvojpásmový systém s 2" výškovým reproduktorom pre jemné a hladké výšky
- 4" basový reproduktor zaisťuje kvalitnú reprodukciu nízkych frekvencií
- Samostatné ovládanie výšok a basov pre prispôsobenie zvuku podľa preferencií
- Ultra-pevná MDF konštrukcia skrine pre lepšiu zvukovú odozvu
- Bluetooth 5.3 pre bezdrôtové pripojenie a 3,5mm vstup pre káblové pripojenie
- Slúchadlový výstup pre súkromné počúvanie
- K dispozícii v dvoch farebných prevedeniach - prírodná borovica alebo tmavo hnedá
Kvalitný zvukový prejav
Vďaka dvojpásmovému riešeniu s 2" výškovým a 4" basovým reproduktorom ponúkajú SP-HF1812BT vynikajúcu separáciu vysokých a nízkych frekvencií. Samostatné ovládače basov a výšok umožňujú prispôsobiť zvuk presne podľa vašich preferencií.
Všestranné pripojenie
Reproduktory môžete pripojiť bezdrôtovo cez Bluetooth 5.3 k vašemu telefónu, tabletu alebo notebooku. Alternatívne môžete využiť 3,5mm audio vstup pre pripojenie k počítaču, televízoru alebo inému audio zariadeniu. Nechýba ani slúchadlový výstup pre súkromné počúvanie.
Elegantný design
Reproduktory sú dostupné v dvoch prevedeniach – svetlé borovicové drevo alebo tmavo hnedá varianta. Vďaka kvalitnému spracovaniu z MDF materiálu a drevenému vzhľadu sa stanú štýlovým doplnkom každého interiéru.
| Celkový výkon: | 50 W |
| Citlivosť: | 75 dB |
| Frekvenčný rozsah: | 40 Hz - 20 000 Hz |
| Regulácia výšok: | Áno |
| Regulácia hlasitosti: | Áno |
| Regulácia basov: | Áno |
| Výstup: | 1 x slúchadlový výstup |
| Vstup: | 1 x AUX (RCA), Bluetooth 5.3, 3.5 mm jack |
| Rozmer: | 270 x 155 x 148.5 mm |
| Materiál: | Drevo |
| Celková hmotnosť: | 4.78 kg |
| Farba: | svetlo hnedá |



















