Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Multimédia
- Reproduktory
- Genius reproduktory SP-HF385BT, 2.0, 4W, čierne, regulácia hlasitosti, BT, drevené, 3,5 mm jack/ bluetooth, 150Hz-20kHz
Genius reproduktory SP-HF385BT, 2.0, 4W, čierne, regulácia hlasitosti, BT, drevené, 3,5 mm jack/ bluetooth, 150Hz-20kHz
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius reproduktory SP-HF385BT, 2.0, 4W, čierne, regulácia hlasitosti, BT, drevené, 3,5 mm jack/ bluetooth, 150Hz-20kHzskladom 222,64 €18,41 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Genius reproduktory SP-HF385BT
Jednoduché pripojenie cez Bluetooth alebo 3.5 mm jack konektor v spojení s dreveným spracovaním dáva týmto reproduktorom náskok pred konkurenciou. Stereo konfigurácia 2.0 s celkovým výkonom 4W poskytuje kvalitný a neskreslený zvuk pričom hlasitosť sa dá ovládať na kábli. K napájaniu slúži USB port.
Základná špecifikácia
| Celkový výkon: | 4 W |
| Výkon satelitov: | 2 x 2 W |
| Citlivosť: | 75 dB |
| Impedancia: | 4 ohm |
| Frekvenčný rozsah: | 150 Hz - 20.000 Hz |
| Bluetooth | Áno |
| Diaľkový ovládač | Nie |
| Regulácia hlasitosti: | Áno |
| Regulácia basov: | Nie |
| Pripojenie: | 1 x AUX / Bluetooth |
| Rozmer satelitu: | 142.3 x 102.8 x 99.8 mm |
| Celkový rozmer: | 205 x 284.6 x 199.6 mm |
| Materiál: | Drevo |
| Dĺžka kábla satelitov | 100 cm |
| Dĺžka napájacieho kábla | 50 cm |
| Hmotnosť satelitu: | 0.354 kg |
| Celková hmotnosť: | 0.707 kg |
| Farba: | Čierna |
| Konfigurácia: | 2.0 |
Bluetooth Stereo reproduktory SP-HF385BT poskytujú nielen chrumkavý originálny zvuk a sú kompatibilné so zariadeniami Bluetooth, ako sú mobilné telefóny, iPhone, iPod, iPad, tablety, počítače a ďalšie.

ŠIROKÁ KOMPATIBILITA PRE AKÉKOĽVEK ZARIADENIE S 3,5 MM AUDIOVÝM KONEKTOROM
Funguje so stolným počítačom, notebookom, TV, smartfónmi, iPhone, iMac, MP3 a ďalšími zariadeniami s 3,5 mm audio jackom.


Parametre
VýrobcaGenius
Tovar zaradený v kategóriách














