Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Multimédia
- Reproduktory
- Genius reproduktory SP-HF520BT, 2.0, 20W
Genius reproduktory SP-HF520BT, 2.0, 20W
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius reproduktory SP-HF520BT, 2.0, 20Wskladom 473,01 €59,36 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Reproduktory Genius SP-HF520BT
Sada reproduktorov s 3D priestorovým efektom v konfigurácii 2.0 s celkovým výkonom 20 W. Vyrobené sú z dreva pre docielenie toho najlepšieho zvuku s plnými basmi a zreteľnými výškami. Pripojenie ku počítaču, notebooku či chytrému telefónu sa dá jednoducho realizovať káblom cez 3,5 mm konektor či bezdrôtovo pomocou Bluetooth. K dispozícii je taktiež slúchdalový výstup a AUX vstup na prednej strane. Poteší ovládanie hlasitosti a tónov priamo na reproduktore.
Súčasťou balenia je 3,5 mm audio kábel.
Základná špecifikácia
| Celkový výkon: | 20 W (RMS) |
| Citlivosť: | 75 dB |
| Frekvenčný rozsah: | 40 Hz - 20 000 Hz |
| Diaľkový ovládač | Nie |
| Regulácia hlasitosti: | Áno |
| Regulácia basov: | Áno |
| Výstup: | 1 x slúchadlový výstup, 1 x Line in |
| Vstup: | AUX / Bluetooth 5.3 |
| Rozmer: | 207 x 133.4 x 110 mm |
| Materiál: | Drevo |
| Celková hmotnosť: | 1.896 kg |
| Farba: | Borovice |
| Konfigurácia: | 2.0 |
Parametre
VýrobcaGenius
Tovar zaradený v kategóriách













