Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Multimédia
- Reproduktory
- Genius reproduktory SP-HF800BT, 2.0, 20W
Genius reproduktory SP-HF800BT, 2.0, 20W
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius reproduktory SP-HF800BT, 2.0, 20WSkladom 261,32 €49,85 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Genius SP-HF800BT
Sada reproduktorov s v konfiguráciou 2.0 s celkovým výkonom 20 W. Vyrobené sú z dreva pre docielenie toho najlepšieho zvuku s plnými basmi aj zreteľnými výškami. Pripojenie ku počítaču, notebooku či chytrému telefónu je možné jednoducho realizovať káblovo cez audio vstup, alebo bezdrôtovo pomocou Bluetooth. K dispozícii je taktiež slúchadlový výstup a USB vstup. Ovládanie hlasitosti a tónov je umiestnené priamo na reproduktore.
V balení je 3,5mm audio kábel pre ľahké pripojenie väčšiny elektronických zariadení, ako sú tablety, chytré telefóny, notebooky, počítače, Mp3 prehrávače atď.
Súčasťou balenia je audio kábel (RCA na 3,5mm audio jack).
Základná špecifikácia
| Celkový výkon: | 20 W |
| Frekvenčný rozsah: | 80 Hz - 20 000 Hz |
| Diaľkový ovládač | Nie |
| Regulácia hlasitosti: | Áno |
| Výstup: | 1 x slúchadlový výstup |
| Vstup: | RCA, USB, Bluetooth 5.3 |
| Rozmer: | 222 x 132.5 x 94 mm |
| Materiál: | Drevo / plast |
| Celková hmotnosť: | 1.915 kg |
| Farba: | čierno - hnedá |
| Konfigurácia: | 2.0 |
Parametre
VýrobcaGenius
Tovar zaradený v kategóriách

















