Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Multimédia
- Reproduktory
- Genius reproduktory SP-U125, 2.0, 3W, čierno-šedý, regulácia hlasitosti, 3,5 mm jack (USB), 150Hz-20kHz
Genius reproduktory SP-U125, 2.0, 3W, čierno-šedý, regulácia hlasitosti, 3,5 mm jack (USB), 150Hz-20kHz
Podobné produkty
0 hodnotenie
11,62 €
9,45 €
bez DPH
11,62 €
9,45 €
bez DPH
skladom
2
0 hodnotenie
12,02 €
9,77 €
bez DPH
12,02 €
9,77 €
bez DPH
skladom
5
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius reproduktory SP-U125, 2.0, 3W, čierno-šedý, regulácia hlasitosti, 3,5 mm jack (USB), 150Hz-20kHzskladom 512,02 €9,77 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Genius SP-U125
Multimediálne reproduktory v konfiguráciu 2.0 s celkovým výkonom 3 W poskytujú kvalitný a neskreslený stereofónny zvuk. Ovládanie hlasitosti je umiestnené priamo na jednom z reproduktorov. Pripojenie ku počítaču, notebooku, TV či smartphonu sa dá jednoducho realizovať cez 3,5mm konektor. K dispozícii je taktiež slúchadlový výstup na bočnej strane. Pre napájanie slúži USB port.
Základná špecifikácia
| Celkový výkon: | 3 W |
| Výkon satelitov: | 1.5 W |
| Impedancie: | 4 ohm |
| Frekvenčný rozsah: | 150 Hz - 20 000 Hz |
| Diaľkový ovládač | Nie |
| Regulácia hlasitosti: | Áno |
| Napájanie: | USB |
| Výstup: | 1 x slúchadlový výstup |
| Vstup: | 1 x AUX |
| Rozmer: | 124 x 106 x 80 mm |
| Materiál: | Plast |
| Celková hmotnosť: | 0,424 kg |
| Farba: | čierno-šedá |
| Konfigurácia: | 2.0 |
Elegantný vzhľad a čistý zvuk nad očakávanie. Táto sada 3 wattových USB reproduktorov s konektorom pre slúchadlá je kompatibilná s vaším stolným počítačom a notebookom. SP-U125 vydáva zvuk prémiovej triedy, vďaka ktorému je počúvanie hudby príjemným zážitkom.

ŠIROKÁ KOMPATIBILITA PRE AKÉKOĽVEK ZARIADENIE S 3,5 MM AUDIOVÝM KONEKTOROM
Funguje so stolným počítačom, notebookom, TV, smartfónmi, iPhone, iMac, MP3 a ďalšími zariadeniami s 3,5 mm audio jackom.


Parametre
VýrobcaGenius
Tovar zaradený v kategóriách














