Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Multimédia
- Reproduktory
- Genius reproduktory SW-2.1 1850BT, 2.1, 50W, čierne, RCA vstup, Bluetooth 5.3
Genius reproduktory SW-2.1 1850BT, 2.1, 50W, čierne, RCA vstup, Bluetooth 5.3
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius reproduktory SW-2.1 1850BT, 2.1, 50W, čierne, RCA vstup, Bluetooth 5.3na objednávku108,20 €87,96 € bez DPH
Základná špecifikácia
| Celkový výkon: | 50 W (RMS) |
| Výkon satelitov: | 2x 12.5 W |
| Výkon subwooferu: | 25 W |
| Frekvenčný rozsah: | 40 Hz - 20.000 Hz |
| Diaľkový ovládač | Áno |
| Regulácia hlasitosti: | Áno |
| Výstup: | 1 x RCA audio výstup |
| Vstup: | Bluetooth 5.3, 1 x RCA audio vstup, 1 x optický SPDI/F vstup |
| Rozmer satelitu: | 208 x 98 x 98 mm |
| Rozmer subwoofera: | 270 x 252 x 252 mm |
| Materiál: | Drevo/Plast |
| Hmotnosť subwoofera: | 3300 g |
| Hmotnosť satelitu: | 850 g |
| Hmotnosť ovládania: | 50 g |
| Celková hmotnosť: | 4.2 kg |
| Farba: | Čierna |
| Konfigurácia: | 2.1 |
![]()
S celkovým výstupným výkonom 50 wattov a 2.1-kanálovým subwooferovým systémom je tento reproduktor vhodný pre televízory, počítače, mobilné telefóny, tablety, DVD prehrávače alebo MP3 prehrávače a poskytuje robustný zvuk.

Uvoľnite hlboké basy s naším 50-wattovým Bluetooth subwooferom
Zažite silné, pohlcujúce basy s naším 50-wattovým reproduktorovým systémom Bluetooth Subwoofer. Vďaka 6,5" meniču subwoofera si vychutnáte hlboký, rezonančný zvuk hudby, filmov a hier. Pripojte sa bez námahy cez Bluetooth a premeňte svoj zvukový zážitok.

TECHNOLÓGIA BLUETOOTH 5.3
Je vybavený najnovšou technológiou Bluetooth 5.3 a zaisťuje stabilný a vysokokvalitný bezdrôtový prenos zvuku.

VŠESTRANNÉ PRIPOJENIE
Konektor pre optické vlákno (kábel nie je súčasťou dodávky) a pomocný vstupný konektor RCA podporujú rôzne externé zdroje zvuku. Dodáva sa s diaľkovým ovládačom pre jednoduché ovládanie, vďaka čomu je ideálny na zlepšenie kvality zvuku hudby, filmov alebo hier.


















