Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Multimédia
- Reproduktory
- Genius reproduktory SW-2.1 300 ver.II, 2.1, 10W, čierne
Genius reproduktory SW-2.1 300 ver.II, 2.1, 10W, čierne
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius reproduktory SW-2.1 300 ver.II, 2.1, 10W, čierneskladom 241,66 €33,87 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Genius SW-2.1 300 Ver. II
Multimediálny reproduktorový systém v konfigurácii 2.1 s celkovým výkonom 10 W. 3" subwoofer ponúka dokonale hlboké basy a dva 2,5" satelity zaistia vysoké vokály. Poteší taktiež ovládanie hlasitosti, výstup pre slúchadlá a vstup pre mikrofón na podsvietenom ovládacom module.
Súčasťou balenia je 3,5 mm jack kábel.
Základná špecifikácia
| Celkový výkon: | 10 W |
| Frekvenčný rozsah: | 200 Hz - 18 000 Hz |
| Diaľkový ovládač | Nie |
| Regulácia hlasitosti: | Áno |
| Výstup: | 1 x slúchadlový výstup |
| Vstup: | 1 x vstup pre mikrofón |
| Rozmer - subwoofer: | 180 x 157 x 122 mm |
| Rozmer - satelity: | 111 x 82 x 68 mm |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1.5 m |
| Celková hmotnosť: | 1.471 kg |
| Farba: | čierna |
| Konfigurácia: | 2.1 |
Parametre
VýrobcaGenius
Tovar zaradený v kategóriách















