Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Multimédia
- Slúchadlá
- Genius slúchadlá s mikrofónom, ovládanie hlasitosti, čierna, bluetooth
Genius slúchadlá s mikrofónom, ovládanie hlasitosti, čierna, bluetooth
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius slúchadlá s mikrofónom, ovládanie hlasitosti, čierna, bluetoothskladom 218,52 €15,06 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Genius HS-810BT
Náhlavný bezdrôtový headset, ktorý poskytuje bohatý a čistý zvuk. Vďaka 40 mm veľkým meničom poskytuje skvelý zvukový prednes. Headset disponuje vstavaným mikrofón. Pomocou vstavaného ovládania na slúchadle je možné meniť hlasitosť a prehrávať alebo stopovať hudbu. Pri plnom nabití vydrží až 8 hodín prevádzky. Headset sa dá ľahko zložiť, čo uľahčuje jeho prenos a skladovanie.
Súčasťou balenia je 3,5mm a USB-C kábel.
Špecifikácia :
| Pripojenie: | 3.5 mm jack, USB-C (pre nabíjanie) |
| Bezdrôtová technológia: | Bluetooth 5.3 |
| Mikrofón: | Áno |
| Výdrž batérie: | 8 h |
| Kapacita batérie: | 200 mAh / 3.7 V |
| Impedancia: | 32 ? ± 15 % |
| Frekvenčný rozsah:: | 20 Hz - 20 kHz |
| Priemer reproduktora: | 40 mm |
| Citlivosť: | 109 dB ± 3 dB |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 185.4 x 175 x 84.7 mm |
| Hmotnosť: | 225 g |
Parametre
VýrobcaGenius
Tovar zaradený v kategóriách














