Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Multimédia
- Slúchadlá
- HP DHH-1127 slúchadlá s mikrofónom, drôtová, čierna, USB-C
HP DHH-1127 slúchadlá s mikrofónom, drôtová, čierna, USB-C
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
HP DHH-1127 slúchadlá s mikrofónom, drôtová, čierna, USB-Cskladom > 209,13 €7,42 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
HP DHH-1127 - Špuntové slúchadlá s USB-C pripojením
Pohodlie a kvalita pre prácu aj zábavu za skvelú cenu
Hľadáte pohodlné špuntové slúchadlá, ktoré môžete používať v práci, pri cestovaní, v posilňovni, na prechádzkea za prijateľnú cenu? Potom sú HP DHH-1127 tou správnou voľbou.
Slúchadlá HP DHH-1127 sú navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlí aj pri dlhodobom nosení. Sú vyrobené z mäkkého materiálu, ktorý sa prispôsobí tvaru vašeho ucha a nebude vás tlačiť.
Kvalitné zvuk je u slúchadiel kľúčový. HP DHH-1127 sú vybavené 10mm reproduktormi, ktoré produkujú čistý a detailný zvuk s frekvenčnou odozvou od 20 Hz do 20 kHz. Či už počúvate hudbu, sledujete filmy alebo telefonujete, môžete si byť istí, že zvuk bude vždy na prvom mieste.
Vstavaný všesmerový mikrofón umožňuje používať slúchadlá HP DHH-1127 na telefonovanie a online konferenciám. Mikrofón je dostatočne citlivý na to, aby zachytil váš hlas aj v hlučnom prostredí.
Slúchadlá sa k zariadeniu pripájajú pomocou moderného a odolného USB-C konektora. Ten zaisťuje stabilné pripojenie a kompatibilitu s väčšinou moderných notebookov, počítačov a chytrých telefónov s USB-C portom.
Kompaktný design a nízka hmotnosť iba 17 gramov robia z týchto slúchadiel ideálneho spoločníka na cesty. Ľahko ich prenesiete v taške alebo kapse a budete mať svoju obľúbenú hudbu vždy po ruke.
| Zvuk: | Stereo |
| Frekvenčný rozsah: | 20 - 20.000 Hz |
| Priemer reproduktora: | 10 mm |
| Citlivosť reproduktora: | 106 dB ± 3 dB |
| Typ mikrofónu: | Všesmerový |
| Vstupné impedancie: | 16 ± 15 % ? |
| Menovitý výkon: | 3 mW |
| SNR: | ?58 dB |
| Veľkosť mikrofónu: | 4 x 1.5 mm |
| Pripojenie: | USB-C |
| Dĺžka kábla: | 1.2 m |
| Kompatibilné s: | Windows 7 a vyšší, Android |
| Rozmer: | 1200 x 24.2 x 15.5 mm |
| Hmotnosť: | 17 g |
| Farba: | čierna |
Parametre
VýrobcaHewlett-Packard
Tovar zaradený v kategóriách
















