Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Myši
- Myš bezdrôtová, Genius Ergo 9000S, čierna, optická, 2400DPI
Myš bezdrôtová, Genius Ergo 9000S, čierna, optická, 2400DPI
- TOP produkt

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Myš bezdrôtová, Genius Ergo 9000S, čierna, optická, 2400DPISkladom 6 ks24,67 €/ ks20,06 € bez DPH
Genius Ergo 9000S
- Bezdrôtová, ergonomická a tichá myš
- Podporuje pripojenie ku viacerým zariadeniam (Bluetooth BT1, Bluetooth BT2 a 2.4 GHz)
- Dosah pripojenia až 10 m
- Vypínač "Power" pre úsporu energie
- DPI prepínač
Základná špecifikácia:
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačidiel: | 6 |
| Rozlíšenie: | 800 / 1200 / 1600 / 2400 Dpi |
| Rozhraní: | 2,4 GHz (USB adaptér), Bluetooth 5.0 |
| Napájanie: | 1x AAA batéria (súčasť balenia) |
| Farba: | čierna |
| Kompatibilná s: | Win 8 / Win 10 / Win 11 / macOS X 10.8 / Android 7 / iOS 11 / iPadOS 13.4 / Chrome OS |
| Rozmer: | 90,7 × 68,2 × 39,3 mm |
| Hmotnosť: | 53 g |
Flexibilita bezdrôtovej slobody s pripojením Bluetooth 5.0 a 2,4 GHz umožňuje bezproblémové prepínanie medzi až tromi zariadeniami súčasne.

VÝKONNÝ A ŠTÝLOVÝ
Vstavaná 500mAh batéria na dobíjanie (cez USB-C nabíjací kábel), aby sa prispôsobila vášmu osobnému štýlu s blikajúcou 7-farebnou LED diódou.

ERGONOMICKÝ DIZAJN PRE KOMFORT A PRENOSNOSŤ
Zažite používanie bez stresu s touto ergonomickou myšou pre pravú ruku, ktorá je vybavená pohodlnými opierkami pre palec a prsty pre lepšiu použiteľnosť.

DIZAJN TICHÉHO REŽIMU
S dizajnom tichého spínača, ktorý minimalizuje zvuk kliknutia pri používaní Ergo 9000S Pro. Vychutnajte si výhody tichého režimu, ktorý vám umožní vykonávať úlohy efektívne bez akéhokoľvek rušenia.
























