Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Myši
- Myš bezdrôtová, Powerton CLOE, čierna, optická, 1600DPI
Myš bezdrôtová, Powerton CLOE, čierna, optická, 1600DPI

Podobné produkty
27,39 €
/
ks
22,27 €
bez DPH
27,39 €
/
ks
22,27 €
bez DPH
Skladom
> 20 ks
1,71 €
1,39 €
bez DPH
1,71 €
1,39 €
bez DPH
Skladom
> 20
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar3
Myš bezdrôtová, Powerton CLOE, čierna, optická, 1600DPISkladom > 20 ks26,10 €/ ks21,22 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Ergonomická bezdrôtová myš Powerton CLOE
Hľadáte myš, ktorá Vám skvele padne do ruky, zaistí ergonomickú polohu Vašeho zápästia a ešte bude aj príjemná na dotyk? Vyskúšajte myš Powerton Cloe. Táto optická myš ponúka 6 tlačidiel a voliteľné rozlíšenie do úrovne 1 600 DPI. Pre predlženie životnosti batérie obsahuje prepínač pre zapnutie / vypnutie myši na svoje spodnej strane.
Ergonomický design
Myš je tvarovaná tak, aby minimalizovala namáhanie dlane, zápästia aj predlaktia. Ponúka oporu pre palec v ľavej časti a priehlbni pre prsty v pravej časti. Váš pohyb myši tak bude veľmi presný a myš nebude v dlani kĺzať. Vďaka svojmu designu pomáha znižovať riziko vzniku syndrómu karpálneho tunela.
Bezdrôtová sloboda
Najlepšia práca je tá, kde Vás nič neobmedzuje, ani káble. Myš Cloe funguje na princípu bezdrôtového 2.4 GHz pripojenia prostredníctvom USB adaptéra. Jej dosah je až 10 metrov, takže ani veľkému pohybu myši nič nebráni. Vďaka funkcii Plug & Play nie je potrebné inštalovať žiadne ovládače ani software. Len zapojíte a pracujete.
Uschovateľný prijímač
USB adaptér môžete uschovať na spodnej strane myši do krytu na batériu. Aby ste mali istotu, že adaptér nevytratíte alebo sa nepoškodí, ponúka myš vychytávku vo forme magnetu, ktorý k sebe adaptér pritiahne a udrží.
Nenáročné napájanie
Myš je napájaná jednou batériou typu AA, čo umožňuje dlhú výdrž bez nutnosti častého nabíjania. Takto myš vydrží v prevádzke až 2 mesiace pri používaní 8 hodín denne (v závislosti na typu batérie).
Úsporný režim
Uspávací režim myši Cloe je funkcia, ktorá umožňuje myši prechádzať do energeticky úsporného stavu, keď nie je aktívne používaná po dobu 15 minút. To výrazne znižuje spotrebu energie a predlžuje životnosť batérie.

Snažíme sa minimalizovať množstvo plastov u našich výrobkov, a preto je táto myš balená v kartónovej krabičke a namiesto plastového sáčku je v papierovom obale.
| Typ myši: | optická |
| Typ pripojenia: | 2,4 Ghz (USB adaptér) |
| Počet tlačidiel: | 6 |
| Minimálne Dpi: | 800 |
| Maximálne Dpi: | 1600 |
| Životnosť: | 3 mil. stlačení |
| Napájanie: | 1 x AA batéria ** |
| Úsporný režim: | po 15 minútach nečinnosti |
| Predpokladaná výdrž jednej batérie: | 2 mesiace * |
| Dosah: | 10 m |
| OS: | Windows 7/8/10/11, MAC OS |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 118 x 77 x 53.8 mm |
| Hmotnosť: | 93 g |
* pri používaní 8 hodín denne, životnosť batérie závisí na typu batérie
** batéria nie je súčasťou balenia
Parametre
VýrobcaPowerton
Spôsob pripojeniabezdrôtová
Tovar zaradený v kategóriách






















