Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Myši
- Myš bezdrôtová, Powerton SHARK, čierna, optická, 1600DPI
Myš bezdrôtová, Powerton SHARK, čierna, optická, 1600DPI
Podobné produkty
0 hodnotenie
26,10 €
/
ks
21,22 €
bez DPH
26,10 €
/
ks
21,22 €
bez DPH
Skladom
> 20 ks
0 hodnotenie
1,71 €
1,39 €
bez DPH
1,71 €
1,39 €
bez DPH
Skladom
> 20
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar3
Myš bezdrôtová, Powerton SHARK, čierna, optická, 1600DPISkladom > 20 ks27,39 €/ ks22,27 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Bezdrôtová vertikálna myš Powerton SHARK
Bezdrôtová vertikálna kancelárska myš Powerton SHARK s pogumovaným povrchom pre maximálne pohodlie pri dlhodobom používaní a s rozlíšením 1600 DPI zaisťuje presné a plynulé pohyby kurzoru, čo zvyšuje efektivitu a kontrolu pri každodenných kancelárskych úlohách.
Myš je napájaná jednou AA batériou, to zaručuje dlhú výdrž a minimalizuje potrebu častej výmeny batérie. S celkovo šiestimi tlačidlami môžete prispôsobiť ovládanie podľa svojich potrieb a preferencií. Pre úsporu energie v nečinnom stave sa myš automaticky prepína do režimu úspory, čím predlžuje životnosť batérie a minimalizuje environmentálny dopad.
Vertikálny design myši je navrhnutý tak, aby minimalizoval namáhanie dlane, zápästia aj predlaktia a predišiel potenciálnym problémom, ako je syndróm karpálneho tunela. Myš je designovaná pre pravákov. Ponúka oporu pre palec v ľavej časti a priehlbeň pre prsty v pravej česti. Pogumovaný povrch zaisťuje pevný uchop a príjemný dotyk, čo robí túto myš ideálnou voľbou pre tých, ktorí pracujú dlhé hodiny pred počítačom.

Snažíme sa minimalizovať množstvo plastov u našich výrobkov, a preto je táto myš balená v kartónovej krabičke a namiesto plastového sáčku je v papierovom obale.
| Typ myši: | optická |
| Typ pripojenia: | 2,4 Ghz (USB adaptér) |
| Počet tlačidiel: | 6 |
| Minimálne Dpi: | 800 |
| Maximálne Dpi: | 1600 |
| Životnosť: | 3 mil. stlačení |
| Napájanie: | 1 x AA batéria ** |
| Úsporný režim: | po 8 minútach nečinnosti |
| Predpokladaná výdrž jednej batérie: | 6 mesiacov * |
| Dosah: | 10 m |
| OS: | Windows 7/8/10/11, MAC OS X 10.7 a vyšší |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 115 x 86 x 71 mm |
| Hmotnosť: | 90 g (bez batérie), 110 g (s batériou) |
* pri používaní 8 hodín denne, životnosť batérie závisí na type batérie
** batéria nie je súčasťou balenia
Parametre
VýrobcaPowerton
Spôsob pripojeniabezdrôtová
Súvisiaci tovar 3
0 hodnotenie
5,35 €
/
ks
4,35 €
bez DPH
5,35 €
/
ks
4,35 €
bez DPH
Skladom
> 20 ks
0 hodnotenie
5,77 €
/
ks
4,69 €
bez DPH
5,77 €
/
ks
4,69 €
bez DPH
Skladom
> 20 ks
0 hodnotenie
3,12 €
2,54 €
bez DPH
3,12 €
2,54 €
bez DPH
Skladom
> 20
Tovar zaradený v kategóriách






















