Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Batérie
- AGM Baterie
- Akumulátor AGM Green Cell 12V 90Ah
Akumulátor AGM Green Cell 12V 90Ah
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Akumulátor AGM Green Cell 12V 90AhSkladom 6158,15 €128,58 € bez DPH
Kompletné špecifikácie

AGM Green Cell 12V, 90Ah
Parametre:
Kapacita: 90 Ah
Napätie: 12 V
Záruka: 24 mesiacov
Výrobca článkov: Green Cell
Ochrana proti prepätiu: Áno
Typ: VRLA AGM
Farba: Čierna
Ochrana proti nadmernému vybitiu: Áno
Ochrana proti prebitiu: Áno
Kód produktu: AGM29
Výrobca: Green Cell
Rozmery: 330 × 171 × 224 mm
Hmotnosť: 26,50 kg
Terminál: B5 (skrutka M6)
Životnosť: až 5 rokov
Compatibility list:
Compatible with following battery models : CB4.5-6, TP6-4.5
Compatible with following devices : Xjet XXL, APC Back, APC Smart, Accu Joblux 90, Cabrio B18, Cabrio B3, Cabrio B4, Cabrio B7, Cabrio B8, Pakiet APC RBC, Pakiet APC RBC1, Waga W02, Waga NWW, Waga WT, CB 4.5, TP 6
Akumulátor Green Cell AGM s kapacitou 12V je vyrobený z najkvalitnejších materiálov. Zariadenie je ideálne na intenzívne, ale aj na občasné používanie. Akumulátor je založený na technológii AGM, čo znamená, že elektrolyt je absorbovaný separátorom zo sklenených vlákien, čím sa zabráni jeho úniku. Zariadenie tak môže pracovať v rôznych polohách, nielen vertikálne. Je to perfektná a oveľa bezpečnejšia alternatíva k oloveným akumulátorom.
- Ideálna pre vyrovnávaciu a cyklickú prevádzku - batéria sa dá použiť okrem iného v UPS, elektrických hračkách, alarmových systémoch, monitorovacích zariadeniach alebo prenosných zariadeniach
- Bezúdržbová prevádzka na batériu - životnosť až 5 rokov
- Konštrukcia zabraňujúca úniku elektrolytu - možnosť bezpečnej prevádzky batérie v akejkoľvek polohe
- Spoľahlivosť prevádzky - odolnosť voči vibráciám, skladovacia kapacita v širokom rozsahu teplôt
Špecifikácia
| Kód produktu | AGM29 |
| EAN kód | 5903317227465 |
| Výrobca | Greencell |
| Kapacita | 90Ah |
| Napätie | 12V |
| Farba | Čierna |
| Celková výška (s konektormi) | 220 mm |
| Hmotnosť | 26,50 kg |
| Vitalita | viac ako 5 rokov |
| Terminál | Skrutka M6 |
| Vnútorný odpor | ≤8,5 mΩ (pri 25 °C) |
| Samovybíjanie | 2 % mesačne (pri 25 °C) |
| Účel | pre lode a fotovoltaické zariadenia |
| Kapacita podľa teploty | (40 °C – 102 %) (40 °C – 100 %) (0 °C – 85 %) (-15 °C – 65 %) |
| Načítanie vyrovnávacej pamäte | 13,5 – 13,8 V (-20 mV/C) |
| Cyklické nabíjanie | 14,5 – 14,9 V (-30 mV/C) |
| Maximálny nabíjací prúd | 27A |
| Sada | Skrutky + krytky |
| Veľkosť (dĺžka x šírka x výška) | 330 x 171 x 214 mm |
| Rozsah kapacity | viac ako 50 Ah |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Stav | Nové |
Parametre
VýrobcaGreencell
Tovar zaradený v kategóriách















