Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Batérie
- Batérie jednorazové - primárne
- Batéria alkalická, AA (LR6), AA, 1.5V, GP, fólia, 10-pack, SUPER
Batéria alkalická, AA (LR6), AA, 1.5V, GP, fólia, 10-pack, SUPER
- Akcia
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Batéria alkalická, AA (LR6), AA, 1.5V, GP, fólia, 10-pack, SUPERskladom > 204,43 €3,60 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
| Značka | GP |
|---|---|
| EAN | 4891199224072 |
| veľkosť batérie | AA |
|---|---|
| chemické zloženie | alkalické |
| kategória/rada | Super Alkaline |
| možnosť nabíjania | nie |
| kapacita | neuvádza sa |
|---|---|
| napätie | 1,5 V |
| typové označenie | LR6 (tužka, AA) |
| prevádzková teplota | -18 °C až +50 °C |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| hmotnosť | 23 g |
| max. skladovateľnosť | 10 rokov |
| značka | GP |
| rozmer | 14,5 × 50,5 mm |
| predajný obal | 10 ks, papierová krabička |
Tovar zaradený v kategóriách













