Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
Batéria jednorázová alkalická, tužková, AAA, 1.5V, Kodak, blister, 10-pack, KOD-LR3XTBL10, Alkaline XTRALIFE
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Batéria jednorázová alkalická, tužková, AAA, 1.5V, Kodak, blister, 10-pack, KOD-LR3XTBL10, Alkaline XTRALIFEskladom > 205,21 €4,24 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Batérie Kodak Xtralife Alcaline sú najkvalitnejšie a bezpečnostné batérie, s veľmi dobrou cenou.
Pokročilá kvalita a technológia, vysoký výkon zariadení, ktoré vyžadujú priemerný dopyt po energii.
Žiadna ortuť.

Špecifikácia
| Faktor formy batérie: | Válec |
|---|---|
| Výdrž batérie: | 10 let (s) |
| Veľkosť batérie: | AAA |
| Technológia batérií: | Alkaline |
| Napätie batérie: | 1.5 V |
| Hĺbka: | 11 mm |
| Výška: | 120 mm |
| Počet v cenených batérií: | 10 ks |
| Množstvo vnútorných kastr.: | 10 ks |
| Šírka: | 167 mm |
Parametre
VýrobcaKodak












