Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
Batéria jednorázová alkalická, tužková, LR20, 1.5V, Kodak, blister, 2-pack, KOD-LR20XT, Alkaline XTRALIFE
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Batéria jednorázová alkalická, tužková, LR20, 1.5V, Kodak, blister, 2-pack, KOD-LR20XT, Alkaline XTRALIFEskladom > 204,64 €3,77 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
KODAK XTRALIFE je alkalická batéria určená pre každodenné použitie pre zariadenia s vysokým aj stredným napájaním. V týchto zariadeniach poskytuje dlhší výkon v porovnaní s bežnými batériami s uhlíkovým zinkom.

| Váha | 141 g |
| Typ batérie | Batéria na jedno použitie |
| Výška | 60,5 mm |
| Technológia batérií | Alkaline |
| Kapacita batérie | 15500 mAh |
| Priemer | 3,33 cm |
| Napätie Batérie | 1.5 V |
| Počet v cenených batérií | 2 ks |
| Prevádzková teplota (T-T) | -20 - 54 °C |
| Skladovacia teplota (T-T) | 10 - 25 °C |
| Farba výrobku | Viac farebné |
| Veľkosť batérie (veľkosť) | D |
Parametre
VýrobcaKodak












