Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Doplnky pre mobilné telefóny
- Bluetooth reproduktory
- Defender reproduktor BEATBOX 20, Li-Ion, 2.0, 20W, čierny, regulácia hlasitosti, prenosný, LED podsvietenie, s integr. batériou, 8
Defender reproduktor BEATBOX 20, Li-Ion, 2.0, 20W, čierny, regulácia hlasitosti, prenosný, LED podsvietenie, s integr. batériou, 8
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Defender reproduktor BEATBOX 20, Li-Ion, 2.0, 20W, čierny, regulácia hlasitosti, prenosný, LED podsvietenie, s integr. batériou, 8Skladom 727,98 €22,75 € bez DPH
Kompletné špecifikácie

Defender reproduktor BEATBOX 20
Defender Beatbox 20 je kompaktný a prenosný bezdrôtový reproduktor, ktorý ponúka skvelý zvukový výkon v malom balení. Vďaka svojmu modernému designu, robustnej konštrukcii a ľahkému ovládaniu je ideálnym spoločníkom na počúvanie hudby na cestách, pri športe alebo pri domácich oslavách.
Kompaktný a ľahký design
S malými rozmermi a nízkou hmotnosťou je Defender Beatbox 20 ľahko prenosný, čo z nehe činí ideálnu voľbu pre vonkajšie aktivity a cestovanie.
Bezdrôtové pripojenie
Technológia Bluetooth umožňuje bezdrôtové pripojenie k rôznym zariadeniam, ako sú smartphony, tablety alebo notebooky, s dosahom až 10 metrov.
Vynikajúci zvuk
Navzdory svojej veľkosti poskytuje Beatbox 20 čistý a silný zvuk, ktorý je ideálny pre všetky hudobné žánre.
Dlhá výdrž batérie
Integrovaná dobíjacia batéria ponúka až 6 hodín prehrávania hudby na jedno nabitie, čo vám umožní užívať si hudbu po celý deň.
Multifunkčnosť
Hudbu môžete prehrávať cez Bluetooth, kartu MicroSD a port USB. Ak aj chcete použiť rádio, môžete ľahko počúvať svoju obľúbenú stanicu.
Odolná konštrukcia
Prenosný bezdrôtový reproduktor Bluetooth je robustný a vyrobený z kvalitných materiálov, v kombinácii s kvalitným zvukom dokáže zaistiť skvelú atmosféru na večierku, v telocvični, na rybách, na stavbe, v prírode alebo v pohodlí domova či pri sledovaní filmu.
Samozrejmosťou je LED podsvietenie, ktoré dokonale oživí atmosféru v každej miestnosti alebo vonku.
Technické špecifikácie:
| Typ: | 2.0, stereo |
| Výkon: | 20 W |
| Citlivosť: | 85 dB |
| Frekvenčný rozsah: | 85 - 20.000 Hz |
| Veľkosť meniča: | 2?2.5" |
| Impedancie: | 4 Ohm |
| Verzia Bluetooth: | 5.1 |
| Dosah: | 10 m |
| Podsvietenie: | Áno - LED |
| Rozhranie: | AUX audio vstup, USB |
| Vstup pre mikrofón: | Áno - 6.3 mm jack |
| Funkcia vypnutia podsvietenia: | Áno |
| Napájanie: | Li-Ion akumulátor nebo z USB, 5 V |
| Kapacita akumulátoru: | 2400 mAh |
| Výdrž batérie: | 6 h |
| Doba nabíjania: | 6 h |
| Vstavané FM rádio: | Áno |
| Podpora pamäťových kariet Micro-SD: | Áno |
| Maximálna podporovaná veľkosť pamäťovej karty/USB flash disku: | 32 GB |
| Formáty prehrávania zvuku: | MP3 |
| True Wireless Stereo (TWS): | Nie |
| Materiál: | PVC + kov |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 120 x 110 x 244 mm |
| Hmotnosť: | 1.00 kg |
Parametre
VýrobcaDEFENDER
Tovar zaradený v kategóriách

















