Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Doplnky pre mobilné telefóny
- Bluetooth reproduktory
- Defender reproduktor BOOMER 20, Li-Ion, 2.0, 20W, čierny, regulácia hlasitosti, LED podsvietenie, BT 5.0, TWS, 150Hz~18kHz
Defender reproduktor BOOMER 20, Li-Ion, 2.0, 20W, čierny, regulácia hlasitosti, LED podsvietenie, BT 5.0, TWS, 150Hz~18kHz
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Defender reproduktor BOOMER 20, Li-Ion, 2.0, 20W, čierny, regulácia hlasitosti, LED podsvietenie, BT 5.0, TWS, 150Hz~18kHzSkladom 529,86 €24,28 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Prenosný bezdrôtový reproduktor Defender BOOMER 20
Defender Boomer 20 má reproduktory s priemerom 2x 3" s extra silnými basmi, s výkonom 20 W RMS a frekvenčným rozsahom 150 Hz - 18 kHz. Okrem toho je vybavený LED podsvietením a držadlom pre pohodlné prenášanie alebo uchytenie smartphonu.
Reproduktor má rozmery 148 x 285 x 153 mm a váži 1,15 kg. Má PVC rám a kovovú mriežku, ktorá chráni reproduktor pred poškodením. Defender Boomer 20 je vhodný pre prehrávanie hudby (cez Bluetooth, pomocou 3.5mm jacku alebo vložením pamäťovej karty) alebo počúvanie FM rádia. Po pripojení mikrofónu môžete rozbaliť tú pravú karaoke párty alebo prezentovať.
| Typ: | 2.0, mono |
| Výkon: | 20 W |
| Citlivosť: | 85 dB |
| Frekvenčný rozsah: | 150 - 18.000 Hz |
| Veľkosť meniča: | 2?3" |
| Impedancia: | 4 Ohm |
| Verzia Bluetooth: | 5.0 |
| Dosah: | 10 m |
| Podsvietenie: | Áno - LED |
| Rozhranie: | AUX audio vstup |
| Vstup pre mikrofón: | 6.3 mm jack |
| Funkcia vypnutia podsvietenia: | Áno |
| Napájanie: | Li-Ion akumulátor alebo z USB, 5 V |
| Kapacita akumulátora: | 2400 mAh |
| Výdrž batérie: | 2 h |
| Doba nabíjania: | 6 h |
| Vstavané FM rádio: | Áno |
| Podpora pamäťových kariet Micro-SD: | Áno |
| Maximálna podporovaná veľkosť pamäťovej karty/USB flash disku: | 32 GB |
| Formáty prehrávania zvuku: | MP3 |
| True Wireless Stereo (TWS): | Áno |
| Materiál: | PVC + kov |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 148 x 285 x 153 mm |
| Hmotnosť: | 1.15 kg |
Parametre
VýrobcaDEFENDER
Tovar zaradený v kategóriách

















