Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Doplnky pre mobilné telefóny
- Bluetooth reproduktory
- Defender reproduktor BOOMER 50, Li-Ion, 1.1, 50W, čierny, regulácia hlasitosti, LED podsvietenie, BT 5.0, TWS, 90Hz-20KHz
Defender reproduktor BOOMER 50, Li-Ion, 1.1, 50W, čierny, regulácia hlasitosti, LED podsvietenie, BT 5.0, TWS, 90Hz-20KHz
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Defender reproduktor BOOMER 50, Li-Ion, 1.1, 50W, čierny, regulácia hlasitosti, LED podsvietenie, BT 5.0, TWS, 90Hz-20KHzSkladom 177,55 €63,05 € bez DPH
Kompletné špecifikácie

Defender reproduktor BOOMER 50
Zoberte si so sebou hudbu kdekoľvek
Radi počúvate hudbu? A čo takto počúvať hudbu kdekoľvek? Ak hľadáte kvalitný prenosný reproduktor za skvelú cenu tak BOOMER 50 je stvorený priamo pre vás. LED podsvietenie vytvorí ideálnu atmosféru v každej miestnosti a pripojenie pomocou Bluetooth 5.3 nebolo nikdy jednoduchšie. Iba spárujete svoj telefón s týmto reproduktorom a môžete začať svoju párty. Navyše má BOOMER 50 aj vstavaný mikrofón, takže je možné tento reproduktor používať aj ako handsfree a telefonovať, keď máte plné ruky práce. Bočné pasívne reproduktory sa postarajú o to, aby hudba bola vždy v tej najlepšej kvalite. BOOMER sa pýši aj informačným LED displayom, kde nájdete všetky potrebné informácie.
Vstavané rádio aj MP3 prehrávač
Stojan na telefón a praktický držiak
BOOMER sa pýši aj praktickým stojanom na váš telefón - kedy si ho môžete pohodlne umiestiť na tento reproduktor. Pri prenášaní je tu praktický držiak.
Základná špecifikácia:
| Typ: | 1.1, mono |
| Výkon: | 50 W |
| Citlivosť: | 75 dB |
| Frekvenčný rozsah: | 90 - 20.000 Hz |
| Veľkosť meniča: | 1 ? 6.5", 1 ? 1.5" |
| Impedancie: | 4 Ohm |
| Verzia Bluetooth: | 5.0 |
| Dosah: | 10 m |
| Podsvietenie: | Áno - LED |
| Rozhranie: | 6,3-mm jack, AUX audio vstup, Micro-SD, USB |
| Vstup pre mikrofón: | 6,3-mm jack |
| Displej: | Áno, LED |
| Funkcia vypnutia podsvietenia: | Áno |
| Napájanie: | Li-Ion akumulátor alebo z USB, 5 V |
| Kapacita akumulátoru: | 3600 mAh |
| Výdrž batérie pri 50 % / 75 % maximálnej hlasitosti: | 5 / 4 h |
| Doba nabíjania: | 5 h |
| Vstavané FM rádio: | Áno |
| Podpora pamäťových kariet Micro-SD: | Áno |
| Maximálna podporovaná veľkosť pamäťovej karty/USB flash disku: | 128 GB |
| Formáty prehrávania zvuku: | MP3 |
| True Wireless Stereo (TWS): | Áno |
| Materiál: | PVC + kov |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 245 x 300 x 245 mm |
| Hmotnosť: | 3.20 Kg |
Parametre
VýrobcaDEFENDER
Tovar zaradený v kategóriách

















