Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Doplnky pre mobilné telefóny
- Bluetooth reproduktory
- Defender reproduktor ENJOY 20, Li-Ion, 1.0, 3W, čierny, LED podsvietenie, BT 5.3, 180Hz~20kHz
Defender reproduktor ENJOY 20, Li-Ion, 1.0, 3W, čierny, LED podsvietenie, BT 5.3, 180Hz~20kHz
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Defender reproduktor ENJOY 20, Li-Ion, 1.0, 3W, čierny, LED podsvietenie, BT 5.3, 180Hz~20kHzSkladom 189,84 €8 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Prenosný reproduktor Defender ENJOY 20
Vstavaná pasívna membrána
Základná špecifikácia:
ENJOY 20 prináša prekvapivo hlasitý a vyvážený zvuk prakticky bez skreslenia vďaka najnovšiemu štandardu Bluetooth 5.3 uzatvorenému v malom praktickom puzdre.
Vyznačuje sa dobrou kvalitou zvuku, dobrou výdržou batérie a kompaktným designom. Môžete si ho vziať na výlet na bicykel, pri behaní, kempovaní a akejkoľvek inej aktivite.
Vyznačuje sa dobrou kvalitou zvuku, dobrou výdržou batérie a kompaktným designom. Môžete si ho vziať na výlet na bicykel, pri behaní, kempovaní a akejkoľvek inej aktivite.
Vstavaná dobíjacia lithium-iontová batéria umožňuje niekoľkohodinové používanie - na jedno nabitie reproduktor vydrží až 4 hodiny nepretržitého počúvania hudby v závislosti na hlasitosti posluchu.
Bluetooth 5.3
Nový štandard zvyšuje rýchlosť prenosu dát 2krát, dosah 4 krát a spotreba energie je výrazne nižšia ako u predchádzajúcich verzií.
Vstavaná pasívna membrána
Zlepšuje kvalitu prehrávania a hĺbku zvuku
Nabíjací konektor USB-C (súčasť dodávky)
Konektor je možné zapojiť v ľubovoľnej polohe bez rizika poškodenia kontaktu, čo zaručuje omnoho dlhšiu životnosť konektora
| Typ: | 1.0, mono |
| Výkon: | 3 W |
| Citlivosť: | 80 dB |
| Frekvenčný rozsah: | 180 - 20.000 Hz |
| Impedancia: | 2.4 Ohm |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Dosah: | 10 m |
| Podsvietenie: | Áno - LED |
| Rozhranie: | USB-C |
| Displej: | Ne |
| Napájanie: | Li-Ion akumulátor alebo z USB, 5 V |
| Kapacita akumulátoru: | 300 mAh |
| Výdrž batérie pri 50 % / 75 % maximálnej hlasitosti: | 4 / 2 h |
| Doba nabíjania: | 2 h |
| Podpora pamäťových kariet Micro-SD: | Nie |
| True Wireless Stereo (TWS): | Nie |
| Materiál: | PVC + kov |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 43 x 95 x 86 mm |
| Hmotnosť: | 160 g |
Parametre
VýrobcaDEFENDER
Tovar zaradený v kategóriách

















