Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Doplnky pre mobilné telefóny
- Bluetooth reproduktory
- Defender reproduktor ENJOY S200, Li-Ion, 1.0, 5W, čierny, regulácia hlasitosti, prenosný, LED podsvietenie, s integr. batériou, 80
Defender reproduktor ENJOY S200, Li-Ion, 1.0, 5W, čierny, regulácia hlasitosti, prenosný, LED podsvietenie, s integr. batériou, 80
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Defender reproduktor ENJOY S200, Li-Ion, 1.0, 5W, čierny, regulácia hlasitosti, prenosný, LED podsvietenie, s integr. batériou, 80Skladom 1816,68 €13,56 € bez DPH
Kompletné špecifikácie

Defender reproduktor ENJOY S200

Zoberte si so sebou hudbu kdekoľvek
Radi počúvate hudbu? A čo takto počúvať hudbu kdekoľvek? Ak hľadáte kvalitný prenosný reproduktor za skvelú cenu tak ENJOY S200 je stvorený priamo pre vás. LED podsvietenie vytvorí ideálnu atmosféru v každej miestnosti a pripojenie pomocou Bluetooth 5.3 nebolo nikdy jednoduchšie. Iba spárujete svoj telefón s týmto reproduktorom a môžete začať svoju párty. Navyše má ENJOY S200 aj vstavaný mikrofón, takže možno tento reproduktor používať ako handsfree a telefonovať, keď máte plné ruky práce. Bočné pasívne reproduktory sa postarajú o to, aby hudba bola vždy v tej najlepšej kvalite.
Vstavané rádio aj MP3 prehrávač
Rádio alebo MP3 ? Tento bezdrôtový reproduktor zvládne aj prehrávanie vašej hudby. Stačí vložiť MicroSD kartu alebo USB flash disk a začať počúvať. Ak už máte dosť vašej hudby a chcete si trošku odpočinúť tak si zapnite napríklad rádio, pretože aj toto ENJOY S200 vie.
Pohodlie a stabilita na prvom mieste
Súčasťou balenia je aj pohodlný popruh cez rameno, kedy si môžete tento reproduktor vziať so sebou. Ak sa rozhodnete položiť ENJOY S200 na stôl, určite Vás potešia pogumované nožičky, ktoré sa postarajú o dokonalú stabilitu. O nabíjanie sa postará priložený USB kábel typu C.
Základná špecifikácia:
| Typ: | 1.0, mono |
| Výkon: | 5 W |
| Citlivosť: | 80 dB |
| Frekvenčný rozsah: | 80 - 20.000 Hz |
| Veľkosť meniča: | 1?2" |
| Impedancie: | 3 Ohm |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Dosah: | 10 m |
| Podsvietenie: | Áno - LED |
| Rozhranie: | Micro-SD, USB |
| Funkcia vypnutia podsvietenia: | Áno |
| Napájanie: | Li-Ion akumulátor alebo z USB, 5 V |
| Kapacita akumulátoru: | 1200 mAh |
| Výdrž batérie pri 50 % / 75 % maximálnej hlasitosti: | 10 / 9 h |
| Doba nabíjania: | 3 h |
| Vstavané FM rádio: | Áno |
| Podpora pamäťových kariet Micro-SD: | Áno |
| Maximálna podporovaná veľkosť pamäťovej karty/USB flash disku: | 32 GB |
| Formáty prehrávania zvuku: | MP3 |
| True Wireless Stereo (TWS): | Áno |
| Materiál: | pogumované PVC + kov |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 80 x 80 x 110 mm |
| Hmotnosť: | 270 g |
Parametre
VýrobcaDEFENDER
Tovar zaradený v kategóriách

















