Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Doplnky pre mobilné telefóny
- Bluetooth reproduktory
- Defender reproduktory Solar 3, 2.0, 10W, čierne, regulácia hlasitosti, Bluetooth, podsvietenie, 160Hz~20kHz
Defender reproduktory Solar 3, 2.0, 10W, čierne, regulácia hlasitosti, Bluetooth, podsvietenie, 160Hz~20kHz
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Defender reproduktory Solar 3, 2.0, 10W, čierne, regulácia hlasitosti, Bluetooth, podsvietenie, 160Hz~20kHzSkladom > 2020,53 €16,69 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
2.0 Reproduktorový systém Defender Solar 3
Kvalitné bluetooth reproduktory za málo peňazí ?
Ak hľadáte kvalitné bluetooth reproduktory, ktoré vás prijemne prekvapia - sú Defender Solar 3 tou najlepšou voľbou.Reproduktory boli vyrobené z plastu, takže sú veľmi ľahké a dajú sa ľahko prenášať. Na prednej strane nájdete ovládanie hlasitosti a tlačidlo pre vypnutie/zapnutie. V temných miestnostiach vás prijemne prekvapí podsvietenie, ktoré zmení každú miestnosť v hernom brlohu. Ak nechcete práve používať podsvietenie alebo vás ruší, môžete ho jednoducho vypnúť pomocou jediného stlačenia. Reproduktory Defender môžete rozostaviť - avšak v maximálnej dĺžke 1 metra. K napájaniu slúži 1.2 m dlhý USB kábel. Pomocou bluetooth 5.0 sa dajú reproduktory pripojiť ku každému zariadeniu, ktoré tieto požiadavky spĺňa.
Základná špecifikácia:
| Typ: | 2.0, stereo |
| Výkon: | 2 x 5 W |
| Citlivosť: | 85 dB |
| Frekvenčný rozsah: | 160 - 20.000 Hz |
| Veľkosť meniča: | 2?2" |
| Impedancia: | 4 Ohm |
| Verzia Bluetooth: | 5.0 |
| Dosah: | 10 m |
| Podsvietenie: | Áno - LED |
| Rozhranie: | AUX audio vstup |
| Funkcia vypnutia podsvietenia: | Áno |
| Napájanie: | USB, 5 V |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1.2 m |
| Dĺžka AUX kábla: | 1.2 m |
| Maximálna vzdialenosť medzi satelitmi | 1 m |
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna |
| Rozmer bez obalu: | 95 x 181 x 160 mm |
| Hmotnosť: | 760 g |
Parametre
VýrobcaDEFENDER
Tovar zaradený v kategóriách














