Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Doplnky pre mobilné telefóny
- Bluetooth reproduktory
- Defender reproduktory STELLAR, 2.0, 6W, čierne, regulácia hlasitosti, podsvietenie, 100Hz~20kHz
Defender reproduktory STELLAR, 2.0, 6W, čierne, regulácia hlasitosti, podsvietenie, 100Hz~20kHz
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Defender reproduktory STELLAR, 2.0, 6W, čierne, regulácia hlasitosti, podsvietenie, 100Hz~20kHzSkladom 617,33 €14,09 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Reproduktory Defender STELLAR
Spríjemnite si atmosféru pri hraní napínavých video hier s počítačovými reproduktormi Defender Stellar. Tieto 2.0 reproduktory poskytujú čistý stereo zvuk a upútajú na prvý pohľad svojim RGB podsvietením.
Reproduktory STELLAR sú skvelou voľbou pre milovníkov hudby, vášnivých hráčov aj fanúšikov filmov a televíznych seriálov. Ponúkajú eleganciu, kompaktné rozmery a kvalitný zvukový výkon za prijateľnú cenu.
2.0 zvukový systém je používateľsky prívetivý, jeho nastavenie a ovládanie je intuitívne a nevyžaduje žiadne špeciálne znalosti.
Moderný vzhľad doplnený o LED RGB osvetlenie robí tieto reproduktory atraktívnym doplnkom každého pracovného miesta alebo obytného priestoru.
Vysoko kvalitné materiály použité pri výrobe zabraňujú elektrizáciu a vzniku elektromagnetického rušenia.
Základná špecifikácia:
| Typ: | 2.0, stereo |
| Výkon: | 2 x 3 W |
| Citlivosť: | 75 dB |
| Frekvenčný rozsah: | 100 - 20.000 Hz |
| Veľkosť meniča: | 2?2.5" |
| Impedancia: | 4 Ohm |
| Podsvietenie: | Áno - LED |
| Funkcia vypnutia podsvietenia: | Nie |
| Rozhranie: | AUX audio vstup |
| Konektor pre slúchadlá: | Nie |
| Napájanie: | USB, 5 V |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1 m |
| Dĺžka AUX kábla: | 1 m |
| Maximálna vzdialenosť medzi satelitmi | 0.9 m |
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna |
| Rozmer bez obalu: | 100 x 180 x 175 mm |
| Hmotnosť: | 670 g |
Parametre
VýrobcaDEFENDER
Tovar zaradený v kategóriách

















