Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Multimédia
- Slúchadlá
- Genius HS-M905BT, mikrofón, prepínanie skladieb, biela, 2.0, s nabíjacou krabičkou, šport. typ USB-C
Genius HS-M905BT, mikrofón, prepínanie skladieb, biela, 2.0, s nabíjacou krabičkou, šport. typ USB-C
Podobné produkty
0 hodnotenie
13,35 €
10,85 €
bez DPH
13,35 €
10,85 €
bez DPH
skladom
4
0 hodnotenie
13,35 €
10,85 €
bez DPH
13,35 €
10,85 €
bez DPH
skladom
4
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius HS-M905BT, mikrofón, prepínanie skladieb, biela, 2.0, s nabíjacou krabičkou, šport. typ USB-Cposledné kusy skladom 112,72 €10,34 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Genius HS-M905BT
Bezdrôtový headset založený na technológii Bluetooth poskytuje bohatý zvukový prednes. Headset disponuje vstavaným mikrofónom. Prepínať skladby či prijímať hovory sa dá jednoducho pomocou dotykového ovládania. Pri plnom nabití vydrží až 4 hodiny prevádzky.
Súčasťou balenia je USB-C kábel.
Špecifikácia slúchadiel:

Súčasťou balenia je USB-C kábel.
| Pripojenie: | Bluetooth 5.3 |
| Mikrofón: | Áno |
| Výdrž batérie: | 4 h (260 h v pohotovostnom režime) |
| Kapacita batérie: | 2 x 40 mAh |
| Farba: | biela |
| Rozmer: | 33 x 21 x 16,5 mm |
| Hmotnosť: | 7 g |
Špecifikácia púzdra:
| Rozhranie: | USB-C |
| Kapacita batérie: | 200 mAh |
| Farba: | biela |
| Rozmer: | 49,6 x 45,3 x 25,6 mm |
| Hmotnosť: | 22 g |
Slúchadlá Genius HS-M905BT Bluetooth TWS: Rýchle a stabilné pripojenie so zníženou latenciou a vylepšenou ochranou proti rušeniu, poskytujúce 4 hodiny nepretržitého prehrávania hudby a bezproblémovú správu hovorov. Vychutnajte si vysokokvalitný zvuk obohatený o basy a pohodlné nosenie.

TRI VOLITELNÉ FARBY
Dostupné v troch farbách: čierna / biela / svetlo fialová

Parametre
VýrobcaGenius
Tovar zaradený v kategóriách



















