Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Multimédia
- Slúchadlá
- Genius HS-M905BT, mikrofón, prepínanie skladieb, čierna, 2.0, s nabíjacou krabičkou, šport. typ USB-C
Genius HS-M905BT, mikrofón, prepínanie skladieb, čierna, 2.0, s nabíjacou krabičkou, šport. typ USB-C
Podobné produkty
0 hodnotenie
Genius HS-M905BT, mikrofón, prepínanie skladieb, biela, 2.0, s nabíjacou krabičkou, šport. typ USB-C
12,72 €
10,34 €
bez DPH
12,72 €
10,34 €
bez DPH
posledné kusy skladom
1
0 hodnotenie
13,35 €
10,85 €
bez DPH
13,35 €
10,85 €
bez DPH
skladom
4
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Genius HS-M905BT, mikrofón, prepínanie skladieb, čierna, 2.0, s nabíjacou krabičkou, šport. typ USB-Cskladom 413,35 €10,85 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Genius HS-M905BT
Bezdrôtový headset založený na technológii Bluetooth poskytuje bohatý zvukový prednes. Headset disponuje vstavaným mikrofónom. Prepínať skladby či prijímať hovory možno jednoducho pomocou dotykového ovládania. Pri plnom nabití vydrží až 4 hodiny prevádzky.
Súčasťou balenia je USB-C kábel.
Špecifikácia slúchadiel:

Súčasťou balenia je USB-C kábel.
| Pripojenie: | Bluetooth 5.3 |
| Mikrofón: | Áno |
| Výdrž batérie: | 4 h (260 h v pohotovostnom režime) |
| Kapacita batérie: | 2 x 40 mAh |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 33 x 21 x 16,5 mm |
| Hmotnosť: | 2 x 7 g |
Špecifikácia púzdra:
| Rozhranie: | USB-C |
| Kapacita batérie: | 200 mAh |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 49,6 x 45,3 x 25,6 mm |
| Hmotnosť: | 22 g |
Slúchadlá Genius HS-M905BT Bluetooth TWS: Rýchle a stabilné pripojenie so zníženou latenciou a vylepšenou ochranou proti rušeniu, poskytujúce 4 hodiny nepretržitého prehrávania hudby a bezproblémovú správu hovorov. Vychutnajte si vysokokvalitný zvuk obohatený o basy a pohodlné nosenie.

TRI VOLITELNÉ FARBY
Dostupné v troch farbách: čierna / biela / svetlo fialová

Parametre
VýrobcaGenius
Tovar zaradený v kategóriách

















