Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Batérie
- AGM Baterie
- Green Cell AGM VRLA 6V 12Ah maintenance-free batéria pre the alarm system, cash register, toys
Green Cell AGM VRLA 6V 12Ah maintenance-free batéria pre the alarm system, cash register, toys

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Green Cell AGM VRLA 6V 12Ah maintenance-free batéria pre the alarm system, cash register, toysNie je skladom10,84 €8,81 € bez DPH

- Ideálna pre vyrovnávaciu a cyklickú prevádzku - batéria sa dá použiť okrem iného v UPS, elektrických hračkách, alarmových systémoch, monitorovacích zariadeniach alebo prenosných zariadeniach
- Bezúdržbová prevádzka na batériu - životnosť až 5 rokov
- Konštrukcia zabraňujúca úniku elektrolytu - možnosť bezpečnej prevádzky batérie v akejkoľvek polohe
- Spoľahlivosť prevádzky - odolnosť voči vibráciám, skladovacia kapacita v širokom rozsahu teplôt
Description: Capacity: 12Ah
Voltage: 6V
Warranty: 24 months
Type: VRLA AGM
Product code: AGM01
Manufacturer: Green Cell
Size: 151 x 50 x 94(98) mm
Weight: 1.84kg
Terminal: Faston 187 (F1)
Vitality: 5 years
Compatibility list:
Compatible with following battery models : traktorka, alarmu, autka, latarki, miernika, oświetlenia, samochodzika, wagi, zabawek, zabawki, motocykli, Katamaran, NP12-6, TP6-12
Compatible with following devices : MGE Pulsar ESV, pojazdów elektrycznych, Kasy oraz drukarki, Oświetlenie awaryjne, Zabawki elektryczne, kasy fiskalnej, zabawki dla dziecka, Baitboat Trimaran, Best Power Fortress, Fabil Fish Hunter, Fabil Raptor V2, HP Compaq 242688, HP Compaq 242705, HP Compaq 242706, HP Compaq 295371, HP Compaq 295462, HP Compaq R3000, HP Compaq R3000h, HP Compaq T1000, HP Compaq T1000H, Jeep Raptor, MGE ESV EXB, MGE Pulsar ES, Pakiet APC RBC, Pakiet APC RBC106, Pakiet APC RBC114, Powerware PW3115 650VA, Powerware PW5105 1000VA, Powerware PW5105 700VA, Powerware PW5119 1000VA, Powerware PW5119 2000VA, Powerware PW5119 2400VA, Powerware PW5119 3000VA, Upsonic PCM, Vega Boat, AM 12, EP 12, EV 6, GP 6120, TP 6
Špecifikácia
| Kód produktu | AGM01 |
| EAN kód | 5902701411473 |
| Výrobca | Greencell |
| Kapacita | 12Ah |
| Napätie | 6V |
| Celková výška (s konektormi) | 100 mm |
| Hmotnosť | 1,65 kg |
| Typ | VRLA |
| Vitalita | viac ako 5 rokov |
| Terminál | Faston 187 (F1) |
| Vnútorný odpor | ≤15mΩ (pri 25 °C) |
| Samovybíjanie | 2 % mesačne (pri 25 °C) |
| Účel | pre alarmy a hračky |
| Kapacita podľa teploty | (40 °C – 102 %) (40 °C – 100 %) (0 °C – 85 %) (-15 °C – 65 %) |
| Načítanie vyrovnávacej pamäte | 6,75 – 6,90 V (-10 mV/C) |
| Cyklické nabíjanie | 7,2 – 7,5 V (-15 mV/C) |
| Maximálny nabíjací prúd | 3,6 A |
| Sada | Skrutky + krytky |
| Veľkosť (dĺžka x šírka x výška) | 151 x 50 x 94 mm |
| Rozsah kapacity | 10 – 20 Ah |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Stav | Nové |


















