Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Doplnky pre mobilné telefóny
- Bluetooth reproduktory
- Marvo reproduktory MONKA SG-500, 2.0, 6W, biele, regulácia hlasitosti, RGB podsvietenie
Marvo reproduktory MONKA SG-500, 2.0, 6W, biele, regulácia hlasitosti, RGB podsvietenie

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Marvo reproduktory MONKA SG-500, 2.0, 6W, biele, regulácia hlasitosti, RGB podsvietenieSkladom 1622,23 €18,07 € bez DPH
Kompletné špecifikácie

V srdci digitálnej ríše, kde si hráči razia cestu k víťazstvu uprostred chaosu pixelov a kódu, sa objavuje nová sila - Monka. Predstavte si krajinu zaliatu čistými, minimalistickými odtieňmi červenej a bielej, ktorá pripomína tradičný japonský design. To je pozadí, na ktorom sa odvíja cesta Monky - cesta, ktorá spája starobylú múdrosť samurajov s najmodernejšími technológiami hier. Spoločnosť Marvo chápe, že je dôležité vybaviť hráčov nástrojmi, ktoré nie len zvyšujú ich výkonnosť, ale taktiež stelesňujú ducha profesionality a majstrovstva. Preto stvorili radu profi herných zariadení Monka, ktoré zahrňujú od precízne spracovaných myší cez citlivé klávesnice až po pohlcujúce slúchadlá. Monka je však viac ako len značka - je to filozofia, spôsob života. Inšpirovaný cťou a disciplínou samurajov veria v hodnoty integrity, rešpektu a vytrvalosti. Všetky výrobky odrážajú tieto ideály a stelesňujú eleganciu a presnosť čepele katany, zatiaľčo herná komunita podporuje ducha kamarátstva a vzájomnej podpory. Vydajte sa s nami na cestu, kde sa tradícia stretáva s inováciami a kde odkaz samurajov žije aj v digitálnom veku.


Ideálny partner pre váš počítač
Hľadáte perfektné herné reproduktory, ktoré vám dodajú ten správny adrenalín a vtiahnu vás do deja? Potom už nehľadajte! Monka stereo reproduktory SG-500 sú tu, aby vám spríjemnili herné zážitky a posunuli ich na novú úroveň. 52 mm reproduktory vám prinesú neodolateľný a úchvatný zvuk, ktorý vás doslova pohltí. Vďaka pasívnemu reproduktoru na zadnej strane si užijete silný a dynamický zvuk, či už počúvate hudbu, sledujete filmy, alebo hráte hry. Reproduktory SG-500 sa stanú dôležitou súčasťou vašeho herného alebo pracovného stola. Vďaka ľahkému pripojeniu Plug & Play ich stačí len zapojiť a okamžite si môžete vychutnať kvalitný zvuk. Pre prenos zvuku slúži univerzálny 3,5 mm jack a o napájanie sa postará USB konektor. Kábel s dĺžkou 1,5 m vám zaistí dostatočnú voľnosť pohybu.

Čistá elegancia
Monka SG-500 zaujmú nie len svojim kvalitným zvukom, ale aj elegantným a moderným designom. Čisté a decentné línie dopĺňa jemné rainbow podsvietenie umiestnené okolo reproduktorových membrán, ktoré dodáva slúchadlám štýlový vzhľad a podtrhne hernú atmosféru. Pre maximálne pohodlie a komfort je ovládač reproduktorov umiestnený priamo na kábli. Vďaka tomu ho máte vždy po ruke a ľahko tak môžete ovládať napájanie reproduktorov, podsvietenie a hlasitosť zvuku. Na spodnej strane reproduktorov sa nachádzajú protišmykové podložky, ktoré zaisťujú stabilné umiestnenie a zároveň znižujú rezonanciu. To prispieva ku dokonalej kvalite zvuku, ktorá vás pohltí a nenechá vás sa odtrhnúť od hry, filmu alebo hudby.
| Typ: | 2.0, stereo |
| Výkon: | 2 x 3 W |
| Frekvenčný rozsah: | 20 - 20.000 Hz |
| Veľkosť meniča: | 52 mm |
| Impedancie: | 4 Ohm |
| Podsvietenie: | Áno, RGB Rainbow |
| Rozhranie: | AUX audio vstup |
| Napájanie: | USB, DC 5V = 1A |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1.5 m |
| Citlivosť: | 650 mV |
| Možnosť vypnutia podsvietenie: | Áno |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Rozmer bez obalu: | 115.3 x 106.5 x 180.9 mm |
| Hmotnosť: | 842 g |
Parametre
VýrobcaMarvo
Tovar zaradený v kategóriách















