Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Doplnky pre mobilné telefóny
- Bluetooth reproduktory
- Marvo reproduktory SG-274, 2.0, 6W, čierne, regulácia hlasitosti, 150Hz-20kHz, RGB podsvietenie
Marvo reproduktory SG-274, 2.0, 6W, čierne, regulácia hlasitosti, 150Hz-20kHz, RGB podsvietenie
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Marvo reproduktory SG-274, 2.0, 6W, čierne, regulácia hlasitosti, 150Hz-20kHz, RGB podsvietenieSkladom > 2014,53 €11,81 € bez DPH
Kompletné špecifikácie

Ponorte sa do sveta hudby a hier s Marvo SG-274

Chcete obohatiť svoj herný zážitok alebo sa odreagovať u poriadnej hudby? S Marvo SG-274 môžete oboje. Ak ste hráčom hier, pripravte sa na nezabudnuteľné bitky, kedy každá strela preletí doslova okolo vás a hlboké basy sa postarajú o to, aby ste pri výbuchu hľadali vlastný úkryt. U hier to však nekončí - ak po poriadnej hre potrebujete trochu oddych, stačí si ľahnúť a pustiť si svoju obľúbenú hudbu. A čo filmy? Sledovanie filmov s Marvo SG-274 vám poskytne nový zážitok - aj 2.0 dokáže prekvapiť a posunúť sledovanie filmov trochu vyššie. O skvelú atmosféru sa postará farebné podsvietenie, kedy stačí zhasnúť, uložiť sa na gauč či do kresla a užívať si ničím nerušené sledovanie - na výber je až 6 efektov svietenia pre každou situáciu. Dĺžka napájacieho kábla je 1.5 metrov a reproduktory možno rozmiestniť až 1 meter od seba - kedy všetko môžete pohodlne ovládať pomocou Bluetooth. Dosah Bluetooth pripojenia je až 10 metrov, takže kdekoľvek a kedykoľvek z vašej izby. Celá zostava váži iba 877 g, takže si ju hravo môžete vziať so sebou na všetky nočné hry u kamarátov.
Základná špecifikácia:
| Typ: | 2.0, stereo |
| Výkon: | 2 x 3 W |
| Frekvenčný rozsah: | 150 - 20.000 Hz |
| Veľkosť meniča: | 2 ? 2.5" |
| Verzia Bluetooth: | 5.0 |
| Dosah: | 10 m |
| Podsvietenie: | Áno - 6 efektov |
| Rozhranie: | AUX, Bluetooth |
| Funkcia vypnutia podsvietenia: | Áno |
| Napájanie: | USB, 5 V |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1.5 m |
| Maximálna vzdialenosť medzi satelitmi | 1 m |
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna |
| Rozmer 1 satelitu: | 74 x 180 x 100 mm |
| Hmotnosť: | 877 g |
Parametre
VýrobcaMarvo
Tovar zaradený v kategóriách















