Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Smart home
- Plašiče a lapače
- Plašička kún a myší
Plašička kún a myší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar6
Plašička kún a myšíNie je skladom40,55 €32,97 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Plašička kún a myší
Profesionálny odpudzovač kún, myší, krýs, potkanov a lasíc, ktorý vyženie škodca z Vášho domu, bytu, chaty a chalupy, teda všade, kde je to potrebné.
| Plašič odpudzuje: | kuny, myši, krysy, potkany, lasičky, a pod. |
|---|---|
| Generovaný signál: | generovaný v počuteľnom pásme škodcov, nie však v počuteľnom pásme človeka |
| Účinný dosah v interiéri: | až 600m2 |
| Účinný dosah v exteriéri: | cca 25 m |
| Vplyv na človeka: | ŽIADNY – testované nezávislou skúšobnou TÜV SÜD |
| Vplyv na domáce zvieratá: | NIE (okrem chovu myší, potkanov, škrečkov, morčiat a pod…) |
| Umiestnenie: | interiér aj exteriér |
| Napájanie: | úsporná prevádzka na batérie 4x AA, prevádzka na auto batériu, alebo trvalá prevádzka s maximálnym výkonom na sieťový napájací adaptér 12V DC |
| Pracovná teplota: | -20°C až 60°C |
| Rozmery: | 102 x 86 x 47 mm |
| Hmotnosť: | 125 g |
| Vyrobené a vyvinuté v: | Česká republika |
Parametre
VýrobcaVyplašTo
Súvisiaci tovar 6
0 hodnotenie
9,25 €
7,52 €
bez DPH
9,25 €
7,52 €
bez DPH
Skladom
15
0 hodnotenie
9,25 €
7,52 €
bez DPH
9,25 €
7,52 €
bez DPH
Skladom
17
Tovar zaradený v kategóriách




















