Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Smart home
- Plašiče a lapače
- Plašička vtákov
Plašička vtákov

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Plašička vtákovSkladom 1840,55 €32,97 € bez DPH
Plašička vtákov
| Plašička odpudzuje: | lastovičky, holuby, vrabce, škorce, vrany, a ďalšie vtáctvo |
|---|---|
| Generovaný signál: | generovaný v počuteľnom pásme škodcov, nie však v počuteľnom pásme človeka |
| Účinný dosah v interiéri: | až 600m2 |
| Účinný dosah v exteriéri: | cca 25 m |
| Vplyv na človeka: | ŽIADNY – testované nezávislou skúšobnou TÜV SÜD |
| Vplyv na domáce zvieratá: | NIE (okrem chovu vtáctva, mačiek, psov a koní) |
| Umiestnenie: | interiér aj exteriér |
| Napájanie: | úsporná prevádzka na batérie 4x AA, prevádzka na auto batériu, alebo trvalá prevádzka s maximálnym výkonom na sieťový napájací adaptér 12V DC |
| Pracovná teplota: | -20°C až 60°C |
| Rozmery: | 102 x 86 x 47 mm |
| Hmotnosť: | 125 g |
| Vyrobené a vyvinuté v: | Česká republika |





















