Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Batérie
- AGM Baterie
- Akumulátor AGM Green Cell 12V 100Ah
Akumulátor AGM Green Cell 12V 100Ah
- Novinka

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Akumulátor AGM Green Cell 12V 100AhNie je skladom182,36 €148,26 € bez DPH

- Ideálna pre vyrovnávaciu a cyklickú prevádzku - batéria sa dá použiť okrem iného v UPS, elektrických hračkách, alarmových systémoch, monitorovacích zariadeniach alebo prenosných zariadeniach
- Bezúdržbová prevádzka na batériu - životnosť až 5 rokov
- Konštrukcia zabraňujúca úniku elektrolytu - možnosť bezpečnej prevádzky batérie v akejkoľvek polohe
- Spoľahlivosť prevádzky - odolnosť voči vibráciám, skladovacia kapacita v širokom rozsahu teplôt
Description: Capacity: 100 Ah
Voltage: 12V
Warranty: 24 months
Cells manufacturer: Green Cell
Surge protection: Yes
Type: VRLA AGM
Colour: Black
Overdischarge protection: Yes
Overcharge protection: Yes
Product code: AGM30
Manufacturer: Green Cell
Size: 330 × 171 × 224 mm
Weight: 27.50kg
Terminal: B5 (M6 Bolt)
Vitality: up to 5 years
Špecifikácia
| Kód produktu | AGM30 |
| EAN kód | 5903317227472 |
| Výrobca | Greencell |
| Kapacita | 100Ah |
| Napätie | 12V |
| Farba | Čierna |
| Celková výška (s konektormi) | 220 mm |
| Hmotnosť | 27,50 kg |
| Vitalita | viac ako 5 rokov |
| Terminál | Skrutka M6 |
| Vnútorný odpor | ≤8,5 mΩ (pri 25 °C) |
| Samovybíjanie | 2 % mesačne (pri 25 °C) |
| Účel | pre lode a fotovoltaické zariadenia |
| Kapacita podľa teploty | (40 °C – 102 %) (40 °C – 100 %) (0 °C – 85 %) (-15 °C – 65 %) |
| Načítanie vyrovnávacej pamäte | 13,5 – 13,8 V (-20 mV/C) |
| Cyklické nabíjanie | 14,5 – 14,9 V (-30 mV/C) |
| Maximálny nabíjací prúd | 27A |
| Sada | Skrutky + krytky |
| Veľkosť (dĺžka x šírka x výška) | 330 x 171 x 214 mm |
| Rozsah kapacity | viac ako 50 Ah |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Stav | Nové |
Compatibility list:
Compatible with following battery models : CB4.5-6, TP6-4.5
Compatible with following devices : Xjet XXL, APC Back, APC Smart, Accu Joblux 90, Cabrio B18, Cabrio B3, Cabrio B4, Cabrio B7, Cabrio B8, Pakiet APC RBC, Pakiet APC RBC1, Waga W02, Waga NWW, Waga WT, CB 4.5, TP 6


















