Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Batérie
- AGM Baterie
- Green Cell AGM batéria 12V 44Ah
Green Cell AGM batéria 12V 44Ah

- Novinka
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Green Cell AGM batéria 12V 44AhNie je skladom85,25 €69,31 € bez DPH
Tovar cca do 5 dní u Vás. Tento tovar sa nachádza na externom sklade pokiaľ nie je uvedené počet ks skladom 
- Ideálna pre vyrovnávaciu a cyklickú prevádzku - batéria sa dá použiť okrem iného v UPS, elektrických hračkách, alarmových systémoch, monitorovacích zariadeniach alebo prenosných zariadeniach
- Bezúdržbová prevádzka na batériu - životnosť až 5 rokov
- Konštrukcia zabraňujúca úniku elektrolytu - možnosť bezpečnej prevádzky batérie v akejkoľvek polohe
- Spoľahlivosť prevádzky - odolnosť voči vibráciám, skladovacia kapacita v širokom rozsahu teplôt
Description: Capacity: 44Ah
Voltage: 12V
Warranty: 24 months
Cells manufacturer: Green Cell
Surge protection: Yes
Type: VRLA AGM
Colour: Black
Overdischarge protection: Yes
Overcharge protection: Yes
Product code: AGM23
Manufacturer: Green Cell
Size: 196 × 165 × 170 mm
Weight: 14.1 kg
Terminal: B4
Vitality: up to 5 years
Popular model: Yes
Max. discharge current: above 3C
Compatibility list:
Compatible with following battery models : CB50-12, TP12-50
Compatible with following devices : CB 50, EH 42, EPL 42, EPS 42, EV 50, HV 44
Špecifikácia
| Kód produktu | AGM23 |
| EAN kód | 5903317224037 |
| Výrobca | Greencell |
| Kapacita | 44Ah |
| Napätie | 12V |
| Farba | Čierna |
| Celková výška (s konektormi) | 170 mm |
| Hmotnosť | 12,7 kg |
| Vitalita | viac ako 5 rokov |
| Terminál | Skrutka M6 |
| Vnútorný odpor | ≤15mΩ (pri 25 °C) |
| Samovybíjanie | 2 % mesačne (pri 25 °C) |
| Účel | pre lode a fotovoltaické zariadenia |
| Kapacita podľa teploty | (40 °C – 102 %) (40 °C – 100 %) (0 °C – 85 %) (-15 °C – 65 %) |
| Načítanie vyrovnávacej pamäte | 13,5 – 13,8 V (-20 mV/C) |
| Cyklické nabíjanie | 14,5 – 14,9 V (-30 mV/C) |
| Maximálny nabíjací prúd | 11A |
| Sada | Skrutky + krytky |
| Veľkosť (dĺžka x šírka x výška) | 197 x 165 x 170 mm |
| Rozsah kapacity | 21 – 50 Ah |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Stav | Nové |



















