Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Kancelárske potreby
- Písacie prostriedky
- Gumovacie perá
- Berlingo, náplň gélová, modrá, 50ks, 0.6mm, Correct, gumovateľná
Berlingo, náplň gélová, modrá, 50ks, 0.6mm, Correct, gumovateľná
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar1
Berlingo, náplň gélová, modrá, 50ks, 0.6mm, Correct, gumovateľnáSkladom 1 bal46,41 €/ bal37,73 € bez DPH
Berlingo, náplň gélová, modrá, 50ks, 0.6mm, Correct, gumovateľná
Náplň do vymazateľného gélového pera Correct. Atrament citlivý na teplo sa pri zahriatí na 60 °C a viac stane neviditeľným. Zahrievanie sa dosahuje trením pomocou gumy zabudovanej do uzáveru; ďalšia guma sa nachádza na vrchu pera. Pri teplotách nižších ako -18 °C sa objaví sfarbený atrament. Počet cyklov písania a mazania je obmedzený silou papiera.
Farba atramentu - modrá.
náhradná náplň pre gumovateľné gélové pero Berlingo Roller Correct HPVX0028BLCH
Produkty značky Berlingo, distribuované v 14 krajinách strednej a východnej Európy, sa vyznačujú atraktívnym designom a vysokou kvalitou písania. Design je inšpirovaný najnovšími trendmi, farby vybraných modelov sú každý rok podriadené oficiálnej farbe roka podľa pantone.
Vzhľad produktov Berlingo zaujme pestro farebnými a pastelovými farbami, v ich čele je charakteristická dvojfarebná kolekcia Fuze.
Vďaka inováciám sa môže Berlingo chváliť kvalitou písania, za ňou je taktiež inovatívny systém písania Smart Ink Technology, vďaka ktorému atrament pri písaní netvorí machule, neprerušuje sa a nemení ani šírku linky.
Vysoký komfort písania Vám u vybraných modelov zaistí ergonomický trojuholníkový tvar.
| Farba | modrá |
| Dĺžka riadku na písanie | 300 m |
| Priemer hrotu | 0,6 mm |
| Šírka riadku písania | 0,5 mm |
| Dĺžka kazety | 111 mm |
| Balenie | 50 ks |
| Kód produktu | 247024 |
| EAN kód | 4260107483625 |














