Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Kancelárske potreby
- Písacie prostriedky
- Guľočkové perá
- Berlingo, pero guľôčkové, modré, 36ks, 0.7mm, Radiance
Berlingo, pero guľôčkové, modré, 36ks, 0.7mm, Radiance
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Berlingo, pero guľôčkové, modré, 36ks, 0.7mm, RadianceNie je skladom28,59 €/ bal23,24 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Guľôčkové pero Radiance jasne odráža aktuálny dizajnový trend posledných sezón – neónový gradient.
Kombinácia tohto efektu so zamatovou vrstvou Soft-touch pre väčšie pohodlie pri písaní robí z tohto pera módny doplnok. Pero má uzáver s praktickou plastovou sponou, priemer hrotu je 0,7 mm, vďaka čomu je pero ideálne pre akýkoľvek štýl písania.
Jedinečná, patentovaná technológia Smart Ink zaisťuje ľahké a príjemné písanie vďaka použitiu atramentov s nízkou viskozitou, špeciálnemu dizajnu hrotu a guľôčke z karbidu volfrámu. S týmto atramentom môžete písať bez námahy aj pri jemnom dotyku papiera.
| Farba | modrá |
| Atrament | na báze oleja |
| Dĺžka riadku na písanie | 1 000 m |
| Priemer hrotu | 0,7 mm |
| Šírka riadku písania | 0,5 mm |
| Balenie | 36 ks |
| Kód produktu | 295485 |
| EAN kód | 4260107516149 |
Parametre
VýrobcaBerlingo
Tovar zaradený v kategóriách















