Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Tonerová tlač
- Tonery originálne
- Tonerové kazety HP
- HP originál toner CB436A, HP 36A, black, 2000str.
HP originál toner CB436A, HP 36A, black, 2000str.

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar1
HP originál toner CB436A, HP 36A, black, 2000str.Skladom 6 ks99,80 €/ ks81,14 € bez DPH
Ideálna pre tlač dokumentov s ostrým čiernym textom a profesionálnymi obrázkami – stránku za stránkou – rýchlosťou, pre ktorú bola tlačiareň stvorená.
Vynikajúca kvalita pre bežnú kancelársku tlač. Tlač každodenných komunikačných materiálov ako napríklad tabuliek, faktúr a dokumentov.
Inteligentné technológie v kazete umožňujú šetriť čas a tlačiť vo výnimočnej kvalite HP LaserJet.
Spoločne je to lepšie. Najvyššie rýchlosti, kvality tlače a výkon tlačiarne dosiahnete s použitím originálnych kaziet HP. Využite možnosť bezplatného, pohodlného vrátenia a recyklácie vďaka programu HP Planet Partners.[1]
Inteligentné technológie v kazete umožňujú šetriť čas a tlačiť vo výnimočnej kvalite HP LaserJet.


Vytvárajte výrazný, čistý text a ostré obrázky. K dosiahnutiu konzistentnej a profesionálnej tlače využíva tlačiareň inovácie tonerov HP a inteligentných technológií tlačových kaziet.
Sféricky tvarovaný čierny toner HP vytvára výrazný, čistý text a ostrý obraz pri každom výtlačku.
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balenia | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklácii |
| Výťažnosť strán (čiernobiela) | cca 2 000 strán |
| Farby kaziet | Black |
| Výberovosť | 36 A |
| Počet v balení | 1 |
| Výťažnosť strán (čiernobiele) | 1x čierna (cca 2 000 strán) |
| Výťažnosť strán | 2000 |
| Poznámka pod čiarou – výťažnosť strán | Uvádzaná približná hodnota výťažnosti zodpovedá norma ISO/IEC 19752. Skutočná výťažnosť sa líši v závislosti na obsahu tlačených strán a iných faktoroch. Podrobnosti nájdete na stránke http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tlačová kazeta/fľaša, farba (farby) | Čierna |
| Segment (filter) | Tradičné tonery HP |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotrebného materiálu | Cartridges |
| Technológia tlače | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Tlačiareň HP LaserJet P1505/P1505n |
| Rozsah neprevádzkovej vlhkosti | 10–90% relatívna vlhkosť |
| Rozsah prevádzkovej vlhkosti | 10–80% relatívna vlhkosť |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 10 až 32,5 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 27 % |
| Rozsah skladovacích teplôt | -20 až 40 °C |
| Technológia rozlíšenia tlače | Inteligence |
| Technológia tlače | Laser |
| Číslo UPC | 882780905221 |
| Obsah balenia | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklácii |
| Rozmery európskej palety (Š x H x V) | 1125 x 791 x 1149 mm |
| Rozmery balenia (Š x H x V) | 375 × 113 × 125 mm |
| Rozmery palety (Š x H x V) | 1125 x 791 x 1149 mm |
| Minimálne rozmery (Š x H x V) | 375 × 113 × 125 mm |
| Krajina pôvodu | Vyrobené v Japonsku, Číne |
| Počet kartónov na vrstvu | 28 |
| Počet kartónov na paletu | 234 |
| Hlavná alebo jednotlivé krabice v jednej vrstve (EUR paleta) | 28 |
| Počet vrstiev v palete | 9 |
| Počet produktov na jednotku | 1 |
| Množstvo na európskej palete | 168 |
| Množstvo na palete | 168 |
| Stohovacie číslo pre krabici | 36 |
| Stohovacie číslo pre paletu | 4 |
| Typ materiálu pre položku | FERT |
| Produktové číslo | CB436A |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnosť palety | 159 kg |
| Hmotnosť balenia | cca 0,8 kg |
| Hmotnosť palety | 159 kg |
| Hmotnosť | cca 0,6 kg |
Kompatibility:
HP LASERJET M1522NF MFP, HP LASERJET M1120, HP LASERJET M1120MFP, HP LASERJET M1522MFP, HP LASERJET M1522 MFP, HP LASERJET P1505, HP LASERJET M1522N MFP, HP LASERJET M1120 MFP














