Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Multimédia
- Slúchadlá
- HP DHE-8000 Call Center headset, káblové, čierna, USB (2.0)
HP DHE-8000 Call Center headset, káblové, čierna, USB (2.0)
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
HP DHE-8000 Call Center headset, káblové, čierna, USB (2.0)posledné kusy skladom 123,49 €19,10 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
HP DHE-8000, Call center headset, ovládanie hlasitosti
Spoločnosť HP sa rozhodla vyhovieť všetkým, ktorí pracuju v call centrách, kancelárii alebo aj doma. Všetci vieme, ako je tento typ práce náročný a mať pohodlný headset, ktorý splní všetky Vaše požiadavky je nutnosť. Preto HP prinieslo tieto veľmi pohodlné slúchadlá s mikrofónom DHE-8000. Na prvý pohľad Vás zaujme jemný design, ktorý určite neurazí, ale naopak - moderná kombinácia farieb čierno-striebornej zapadne do každej kancelárie či call centra. Pre zapojenie je tu USB 2.0 kábel a na kábli nájdete aj ovládanie hlasitosti.Všesmerový mikrofón s čistým hlasovým prenosom
Aby Vaša komunikácia prebehala bez problémov je tu všesmerový mikrofón, ktorý zachytí každé Vaše slovo. Nie je nič horšie, než keď Vás druhá strana zle počuje alebo vypadáva zvuk - s týmto headsetom nemusíte mať vôbec žiadne starosti a prenos hlasu je krištáľovo čistý.
Náušníky pre celý deň v práci
Trápi Vás únava po dlhých hodinách telefonovania? DHE-8000 sa postará o Vaše uši, ktoré sa budú cítiť ako v bavlnke aj po nekonečnom dni v práci. Pre náušníky bola použitá mäkká výplň, ktorá dokonale obklopí Vaše uši a zaručí príjemný pocit na celý deň.
| Zvuk: | Stereo |
| Frekvenčný rozsah: | 20 - 20.000 Hz |
| Priemer reproduktora: | 30 mm |
| Impedancia: | 150? |
| Citlivosť reproduktora: | 120 dB |
| Materiál náušníkov: | Koženka |
| Materiál meniča: | Neodymový magnet |
| Typ mikrofónu: | všesmerový - sklápací |
| Frekvenčná odozva mikrofónu: | 100 - 16.000 Hz |
| Citlivosť mikrofónu: | -38 ± 3dB (0dB=1V/ Pa, při 1KHz) |
| Odnímateľný mikrofón: | Nie |
| Sound pressure level: | 60 dB |
| Tlačidlá na kábli: | Ovládanie hlasitosti, zapnutie/vypnutie mikrofónu |
| Pripojenie: | USB 2.0 |
| Dĺžka kábla: | 2.1 m |
| Kompatibilné s: | Windows, MAC |
| Rozmer: | 168 x 130 x 50 mm |
| Hmotnosť: | 123 g |
| Farba: | čierna |
Parametre
VýrobcaHewlett-Packard
Tovar zaradený v kategóriách















