Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Multimédia
- Reproduktory
- Defender reproduktor CONCERTO, Li-Ion, 2.0, 20W, čierny, regulácia hlasitosti, LED podsvietenie, BT 5.3, TWS, 60Hz~20kHz
Defender reproduktor CONCERTO, Li-Ion, 2.0, 20W, čierny, regulácia hlasitosti, LED podsvietenie, BT 5.3, TWS, 60Hz~20kHz
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Defender reproduktor CONCERTO, Li-Ion, 2.0, 20W, čierny, regulácia hlasitosti, LED podsvietenie, BT 5.3, TWS, 60Hz~20kHzposledné kusy skladom 131,39 €25,52 € bez DPH
Kompletné špecifikácie

Defender CONCERTO
Defender je celosvetovo obľúbená značka a globálny priekopník v oblasti inovatívnych riešení. Vďaka designu, konštrukcii a ergonomickým riešením sme si získali dôveru miliónov zákazníkov v krajinách po celom svete.
Dva výkonné reproduktory dodajú vašej hudbe hĺbku, silu a úžasné basy.
CONCERTO má dva výkonné širokopásmové reproduktory, ktoré vám umožnia získať hĺbku a silu z akejkoľvek stereofónnej hudby.
Bezdrôtový reproduktor je vyrobený z veľmi robustných materiálov, ktoré zaisťujú kvalitu a spoľahlivosť pri používaní. Na hornej strane reproduktora nájdete pohodlné držadlo pre prenášanie reproduktora na ľubovoľné miesto a priehradku pre telefón/tablet.
Zvuk vynikajúcej kvality, ktorý skvelo funguje ako v interiéri, tak aj v exteriéri, ponúka čisté výšky, výrazné stredy a hlboké, plné basy.

Nestačí vám jeden reproduktor?
Pripojte bezdrôtovo dva rovnaké párty reproduktory v režime True Wireless Stereo (TWS).
Multi funkčnosť
CONCERTO dokáže prehrávať hudbu cez Bluetooth, kartu MicroSD aj port USB. Ak chcete navyše použiť rádio, môžete ľahko počúvať svoju obľúbenú stanicu.
Rozbehnite karaoke párty
Hľadáte spôsob, ako rozžiariť každú párty? Tento reproduktor s mikrofónom, ktorý je súčasťou balenia, je presne to, čo potrebujete. Spievajte, tancujte a bavte sa s priateľmi. Vďaka kvalitnému zvuku a praktickým funkciám si vytvoríte nezabudnuteľné zážitky.
Hľadáte spôsob, ako rozžiariť každú párty? Tento reproduktor s mikrofónom, ktorý je súčasťou balenia, je presne to, čo potrebujete. Spievajte, tancujte a bavte sa s priateľmi. Vďaka kvalitnému zvuku a praktickým funkciám si vytvoríte nezabudnuteľné zážitky.
Batéria
Batéria s kapacitou 2 400 mAh zaistí, že môžete hrať po dlhú dobu. Pomocou špeciálneho ovládača môžete reproduktor naladiť na danú hudbu/film a podľa toho upraviť hlasitosť.
Vstavaný prijímač FM
Vstavaný tuner umožňuje používať reproduktor ako rádio. Môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu alebo rozhlasový program.
Základná špecifikácia:
| Typ: | 2.0, mono |
| Výkon: | 20 W |
| Citlivosť: | 80 dB |
| Frekvenčný rozsah: | 60 - 20.000 Hz |
| Veľkosť meniča: | 2 ? 3" |
| Impedancia: | 2 Ohm |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Dosah: | 10 m |
| Podsvietenie: | Áno - LED |
| Rozhranie: | 6,3-mm jack, Micro-SD, USB |
| Vstup pre mikrofón: | 6,3-mm jack |
| Displej: | Nie |
| Funkcia vypnutia podsvietenia: | Áno |
| Napájanie: | Li-Ion akumulátor alebo z USB, 5 V |
| Kapacita akumulátoru: | 2400 mAh |
| Výdrž batérie pri 50 % / 75 % maximálnej hlasitosti: | 6 / 4.5 h |
| Doba nabíjania: | 3.5 h |
| Vstavané FM rádio: | Áno |
| Podpora pamäťových kariet Micro-SD: | Áno |
| Maximálna podporovaná veľkosť pamäťovej karty/USB flash disku: | 32 GB |
| Formáty prehrávania zvuku: | MP3 |
| True Wireless Stereo (TWS): | Áno |
| Materiál: | PVC |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 150 x 300 x 160 mm |
| Hmotnosť: | 1.20 Kg |
Parametre
VýrobcaDEFENDER
Tovar zaradený v kategóriách

















