Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Káble, redukcie, wifi
- Redukcie, spojky
- HDMI Switch, DHC-HD01V, HDMI F - 2x HDMI F, Morandi blue, Hewlett-Packard
HDMI Switch, DHC-HD01V, HDMI F - 2x HDMI F, Morandi blue, Hewlett-Packard
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
HDMI Switch, DHC-HD01V, HDMI F - 2x HDMI F, Morandi blue, Hewlett-Packardskladom > 208,61 €7 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
HDMI Switch - HDMI F
Potrebné príslušenstvo pre tých, ktorí chcú zdieľať obrazovku pre dve zariadenia zároveň. Je ideálnym riešením pre monitory či televízie s obmedzeným počtom vstupov, kedy Vás už nebaví neustále prehadzovať káble. Stačí iba pripojiť dve zdrojové zariadenia do adaptéra pomocou HDMI kábla a prepojte ho s cieľovou obrazovkou (televízia, monitor).
1. Podporujte signálové dáta jeden z dvoch výstupov alebo dva do jedného výstupu.
2. Podpora výstupu zobrazenia až 4K@30Hz, kompatibilný s režimom obrazu 1080P/720p
Špecifikácia:
| Typ: | Prepínač |
| Počet HDMI Standard A (F): | 3 |
| Video: | Až 4K/30Hz video výstup a spätná kompatibilita s 2K |
| Farba: | Morandi blue |
| Materiál: | Hliník |
| Kompatibilita: | Windows 10 a vyšší, MAC |
| Rozmer: | 53 x 53 x 13 mm |
| Hmotnosť: | 40 g |
Parametre
VýrobcaHewlett-Packard
Tovar zaradený v kategóriách

















