Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Tonerová tlač
- Tonery originálne
- Tonerové kazety HP
- HP originál toner CB380A, HP 823A, black, 16500str., DOPREDAJ
HP originál toner CB380A, HP 823A, black, 16500str., DOPREDAJ
- Akcia

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
HP originál toner CB380A, HP 823A, black, 16500str., DOPREDAJSkladom 148,01 €39,03 € bez DPH
Ideálna pre tlač konzistentných, vysoko kvalitných čiernobielych strán pri vysokých rýchlostiach, na ktoré sú vaša tlačiareň alebo multifunkčné zariadenie HP pripravené, a súčasná ochrana proti podvodom.


Navrhnuté pre široké spektrum požiadaviek. Vylepšený toner HP ColorSphere dokáže produkovať dynamickú škálu jasných farieb s vysokým leskom a konzistentnosť. Či už ho použijete pre každodenné pracovné dokumenty alebo profesionálne marketingové materiály, výsledky sú vždy brilantné.
Spoľahlivá tlač je motorom produktivity. Toner HP ColorSphere a inteligentná technológia v kazete umožňujú rýchlu a spoľahlivú tlač vysokej kvality. Bezproblémová tlač šetrí čas, zvyšuje produktivitu a znižuje celkové náklady na tlač.


Udržujte svoju kanceláriu v plynulom chode pomocou funkcií pre správu, ktoré umožňujú originálne tonerové kazety HP. Inteligentné rozhranie tlačovej kazety komunikuje s tlačiarňou, čo umožňuje mapovanie využitia a upozorňovania, takže budete vždy vedieť, kedy je potrebné zakúpiť náhradný spotrebný materiál.
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balenia | 1 kazeta |
| Výťažnosť strán (čiernobiela) | 16 500 strán |
| Farby kaziet | Black |
| Výberovosť | CB380A |
| Počet v balení | 1 |
| Výťažnosť strán (čiernobielo) | 1x čierna (cca 16 500 strán) |
| Výťažnosť strán | 16500 |
| Poznámka pod čiarou – výťažnosť strán | Uvádzaná približná hodnota výťažnosti zodpovedá norme ISO/IEC 19798. Skutočná výťažnosť sa líši v závislosti na obsahu tlačených strán a iných faktoroch. Podrobnosti nájdete na stránke http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tlačová kazeta/fľaša, farba (farby) | Čierna |
| Segment (filter) | Tradičné tonery HP |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotrebného materiálu | Cartridges |
| Technológia tlače | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Tlačiarne HP Color LaserJet CP6015 |
| Firemné filter | cMPS |
| Farebná výťažnosť | 16500 |
| Typ komponentu | Cartridges |
| Čiernobiela výťažnosť | 16500 |
| Rozsah neprevádzkovej vlhkosti | 10–90% relatívna vlhkosť |
| Rozsah prevádzkovej vlhkosti | 20–80% relatívna vlhkosť |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 17 až 25 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 13 % |
| Rozsah skladovacích teplôt | -20 až 40 °C |
| Celkom CO2e (kg) | 5.8 |
| Poznámka k celkovej hodnote CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definovaná ako celkové množstvo skleníkových plynov emitovaných priamo aj nepriamo výrobkom behom jeho životnosti. Emisie skleníkových plynov sú uvádzané ako potenciál globálneho otepľovania pre časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychádzajú z noriem ISO 14040 a ISO 14044. Z dôvodu zaokrúhlenia nemusí súčet jednotlivých hodnôt zodpovedať uvedenému súčtu. |
| Technológia rozlíšenia tlače | Inteligence |
| Technológia tlače | Laser |
| Životnosť tlačového materiálu | Nepoužíva sa |
| Číslo UPC | 882780510333 |
| Obsah balenia | 1 kazeta |
| Rozmery európskej palety (Š x H x V) | 1 200 × 790 × 1 143 mm |
| Rozmery balenia (Š x H x V) | 584 x 130 x 195 mm |
| Rozmery palety (Š x H x V) | 1 200 × 790 × 1 143 mm |
| Minimálne rozmery (Š x H x V) | 584 x 130 x 195 mm |
| Krajina pôvodu | Vyrobené v Japonsku |
| Počet kartónov na vrstvu | 15 |
| Počet kartónov na paletu | 75 |
| Hlavná alebo jednotlivé krabice v jednej vrstve (EUR paleta) | 12 |
| Počet vrstiev v palete | 5 |
| Počet produktov na jednotku | 1 |
| Množstvo na európskej palete | 60 |
| Množstvo na palete | 75 |
| Stohovacie číslo pre krabicu | 20 |
| Stohovacie číslo pre paletu | 4 |
| Typ materiálu pre položku | FERT |
| Produktové číslo | CB380A |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnosť palety | 118 kg |
| Hmotnosť balenia | 1,55 kg |
| Hmotnosť palety | 118 kg |
| Hmotnosť | 0,85 kg |











