Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Klávesnice
- Marvo CM303, sada klávesnice s hernou myšou a slúchadlami, US, herná, membránová typ drôtová (USB), čierno-strieborná, podsvietená
Marvo CM303, sada klávesnice s hernou myšou a slúchadlami, US, herná, membránová typ drôtová (USB), čierno-strieborná, podsvietená
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Marvo CM303, sada klávesnice s hernou myšou a slúchadlami, US, herná, membránová typ drôtová (USB), čierno-strieborná, podsvietenáNie je skladom20,07 €16,32 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Herná sada Marvo CM303
Perfektná kombinácia všetkého potrebného ku každodennému hraniu



Produktové video:
Perfektná kombinácia všetkého potrebného ku každodennému hraniu
Užite si hry naplno s hernou sadou CM303. Výbava, ktorá má všetko, čo ku hraniu potrebujete v skvelom prevedení, kde sa designovo aj podsvietením jednotlivé produkty skvele dopĺňajú. Funkčne sa sada hodí taktiež ku každodenným činnostiam na PC.
Kovová klávesnica
Telo tejto membránovej klávesnice je vyrobené z kovu. Oproti bežným plastovým klávesniciam je preto veľmi odolná a vďaka svojej vyššej hmotnosti a protišmykovým podložkám na spodnej strane dobre drží na svojom mieste. Aby ste klávesnicu mohli využiť taktiež pre bežnú prácu na PC, disponuje US rozložením. Pre ľahké ovládanie prehrávača médií alebo vyvolanie e-mailu obsahuje 12 multimediálnych kláves. Vďaka 19 klávesám s funkciou antighosting sa už nemusíte báť zbrzdenia v prípade stisku niekoľkých kláves súčasne. Na hornom okraji klávesnice sa nachádza otvor, ktorý skvele slúži ako stojan na smartphone. Podsvietenie si môžete zvoliť z troch farieb.
Telo tejto membránovej klávesnice je vyrobené z kovu. Oproti bežným plastovým klávesniciam je preto veľmi odolná a vďaka svojej vyššej hmotnosti a protišmykovým podložkám na spodnej strane dobre drží na svojom mieste. Aby ste klávesnicu mohli využiť taktiež pre bežnú prácu na PC, disponuje US rozložením. Pre ľahké ovládanie prehrávača médií alebo vyvolanie e-mailu obsahuje 12 multimediálnych kláves. Vďaka 19 klávesám s funkciou antighosting sa už nemusíte báť zbrzdenia v prípade stisku niekoľkých kláves súčasne. Na hornom okraji klávesnice sa nachádza otvor, ktorý skvele slúži ako stojan na smartphone. Podsvietenie si môžete zvoliť z troch farieb.
Optická myš
Symetricky designovaná myš zaujme na prvý pohľad svojou kombináciou materiálov. Na kráse jej pridáva podsvietenie v 4 farbách. Rozlíšenie myši je možno nastaviť pomocou DPI prepínača v štyroch úrovniach, z nich najvyššie je 3 200 DPI. Celkom obsahuje myš 6 tlačidiel.
Symetricky designovaná myš zaujme na prvý pohľad svojou kombináciou materiálov. Na kráse jej pridáva podsvietenie v 4 farbách. Rozlíšenie myši je možno nastaviť pomocou DPI prepínača v štyroch úrovniach, z nich najvyššie je 3 200 DPI. Celkom obsahuje myš 6 tlačidiel.
Stereo slúchadlá
Vďaka svojej uzatvorenej konštrukcii a výborne znejúcim bassom sa tieto slúchadlá môžu chváliť kvalitným zvukom. Komfortné mäkké náušníky a čelenka, ktorá sa sama nastaví podľa veľkosti hlavy používateľa, zaručí pohodlie pre dlhé hodiny hrania. Mikrofón je zabudovaný priamo v slúchadle, takže odpadá jeho nezáživné časté nastavovanie. Kábel s dĺžkou 2,2 metra umožňuje slobodu pohybu bez ťahania. Slúchadlá sa môžu pochváliť podsvietením v siedmich farbách.
Vďaka svojej uzatvorenej konštrukcii a výborne znejúcim bassom sa tieto slúchadlá môžu chváliť kvalitným zvukom. Komfortné mäkké náušníky a čelenka, ktorá sa sama nastaví podľa veľkosti hlavy používateľa, zaručí pohodlie pre dlhé hodiny hrania. Mikrofón je zabudovaný priamo v slúchadle, takže odpadá jeho nezáživné časté nastavovanie. Kábel s dĺžkou 2,2 metra umožňuje slobodu pohybu bez ťahania. Slúchadlá sa môžu pochváliť podsvietením v siedmich farbách.
Špecifikácia klávesnice
| Typ klávesnice | membránová |
| Počet kláves | 104 |
| Rozloženie | US |
| Antighosting | 19 kláves |
| Podsvietenie | 3 farby |
| Pripojenie | USB |
| Dĺžka kábla | 1.5 m |
Špecifikácia myši
| Senzor | optický |
| Počet tlačidiel | 6 |
| Rozlíšenie | 1200 / 1600 / 2400 / 3200 DPI |
| Podsvietenie | 4 farby |
| Pripojenie | USB |
| Dĺžka kábla | 1.6 m |
Špecifikácia slúchadiel
| Zvuk | stereo |
| Frekvenčný rozsah | 20 Hz - 20 kHz |
| Priemer reproduktora | 40 mm |
| Citlivosť slúchadiel | 110 dB ± 3 dB |
| Impedancia | 32 ? |
| Typ mikrofónu | všesmerový |
| Citlivosť mikrofónu | -38 dB ± 3 dB |
| Podsvietenie | 7 farieb |
| Pripojenie | 2 x 3.5 mm jack + USB (LED podsvietenie) |
| Dĺžka kábla | 2.2 m |
Parametre
VýrobcaMarvo
Tovar zaradený v kategóriách

















