Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Myši
- Myš drôtová, Marvo M291, čierna, optika, 6400DPI
Myš drôtová, Marvo M291, čierna, optika, 6400DPI
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Myš drôtová, Marvo M291, čierna, optika, 6400DPISkladom > 2016,42 €13,35 € bez DPH
Kompletné špecifikácie

Marvo Herná Myš M291
Nový bojovník vo farbách Marvo!

Máme tu novinku vo farbách Marvo a to je herná myš M291. Na myš bola použitá čierna farba a klasickým logom Škorpióna. Táto čierna kráska má nastaviteľné DPI od 1000-1600-3200-6400 presne na typ hry, ktorú milujete. FPS, MOBA a čo takto RPG hry? Na každú hru môžete zvoliť DPI podľa nálady a 6 plne programovateľných tlačidiel Vám dá náskok pred nepriateľom, kedy si "bindy" a skratky zvolíte podľa sebe.
Optický senzor pracuje na takmer každom povrchu, ktorý dnešné podložky používajú a opletaný kábel zaistí, že zostane plne funkčný aj po rokoch používania. Koľko kliknutí táto myš vydrží? Milión? Dva milióny? Spínače myši majú životnosť až 3 milióny kliknutí a ešte ďalej! Samozrejmosťou je RAINBOW podsvietenie, ktoré ponúka až 6 monochromatických efektov pre každú situáciu aj náladu. Ergonomický design je samozrejmosťou a pripojenie pomocou USB 2.0 s káblom dlhým 1.4 m nebolo nikdy jednoduchšie.
Parametre
| Senzor: | SPCP193 |
| Typ spínača: | Huanyu - až 3 mil. kliknutí |
| Počet tlačidiel: | 6 |
| Programovateľné tlačidlá: | áno |
| Vstavená pamäť: | nie |
| Max.DPI: | 6400 |
| Možnosť DPI: | 1000 - 1600 - 3200 - 6400 |
| Max.rýchlosť sledovania: | 250 IPS |
| Nastaviteľné DPI: | Áno |
| Macro: | Áno |
| Podsvietenie: | Áno, 6 efektov |
| Možnosť vypnutia podsvietenia: | Áno |
| Odozva: | 125 Hz |
| Váha: | 72 g |
| Rozmer: | 125 x 69.5 x 42 mm |
| Dĺžka USB kábla: | 1.4 m |
| Software: | Áno |
| Podpora Windows: | Win 7/8/10/11 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách

















