Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Doplnky (notebook, tablet, PC, GSM)
- Podstavce
- Stojan pod notebook, NS-503, farebne podsvietený, s vetrákom, čierno-modrý, DEFENDER, s 2-portovým hubom
Stojan pod notebook, NS-503, farebne podsvietený, s vetrákom, čierno-modrý, DEFENDER, s 2-portovým hubom
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Stojan pod notebook, NS-503, farebne podsvietený, s vetrákom, čierno-modrý, DEFENDER, s 2-portovým hubomNie je skladom20,70 €16,83 € bez DPH
Kompletné špecifikácie

Chladiaca podložka, podsvietená, Defender, NS-503
Vlastníte notebook? A chcete nadobro vyriešiť problém s prehrievaním?
Klasické aj herné notebooky veľmi trpia na teplotu. Pretože všetko vo vnútri musí byť zmenšené a napasované v malom priestore vznikajú problémy s chladením. Navyše notebooky v dnešnej dobe majú aj prechody pre vetráky na spodnej strane, takže ak je notebook položený na stole nedochádza k dostatočnému prúdeniu vzduchu. Ak si navyše radi nosíte notebook so sebou do postele nie je lepšie riešenie než chladiaca podložka.
Táto podložka od Defenderu sa pýši 2 vetrákmi a krásnym modrým LED podsvietením. 2x USB Hub, ktorý sa nachádza na bočnej strane slúži pre pripojenie ďalších zariadení ako je myš, telefón, externá klávesnica a ďalšie.
Táto podložka je určená pre notebooky o veľkosti až 17 palcov. O chladenie sa starajú tri výkonné vetráky s priemerom 12,5 cm a až 1450 ot/min. Navyše možno podložku aj výškovo nastaviť a pre vypnutie či zapnutie je tu tlačidlo ON/OFF
Špecifikácia:
| Vhodný pre veľkosť: | 17" |
| Vstupné napätie: | 5 V |
| Prúd: | 0.90±0.2A |
| Výkon: | 4.5 W |
| Počet ventilátorov: | 2 |
| Priemer ventilátorov: | 126 mm |
| Rýchlosť otáčok: | 1000 ot/min |
| Počet USB-portov: | 2 |
| Pozície pre nastavenie uhla: | 6 |
| Napájanie: | z USB portu |
| Podsvietenie: | Áno |
| Materiál: | umelá hmota + kov |
| Dĺžka kábla: | 0.47 ±5% m |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 280 x 30 x 380 mm |
| Hmotnosť: | 790 g |
Parametre
VýrobcaDEFENDER
Tovar zaradený v kategóriách

















